SONOFF L2 Wifi LED juostos komplektas 2 metrų ilgumo (Wifi, Bluetooth)

Produkto kodas: 6920075776690

28.30  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 3 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 3 vnt.

29 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Birželio 11 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Birželio 11 d.
Atsiimkite parduotuvėje RYTOJ, Birželio 10 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Sonoff L2 2 metrų LED juostos komplektas

Spalvų paletė, spalvų ratas, naujausia ir klasikinė spalva, įvairūs spalvų keitimo būdai. Mėgaukitės nesibaigiančiais variantais ir sinchronizavimu realiuoju laiku, daugiau nei 16 milijonų spalvų.

21 rekomenduojamas scenos režimas ir iki 8 „pasidaryk pats“ scenų, nustatykite savo sceną, kad geriau prisitaikytumėte prie aplinkos.

sonoff l2

Tinkinkite sceną ir sukurkite atmosferą, kai esate namuose.

Bet kuriuo metu ne tik įjungia šviesą, bet ir koreguoja scenos ryškumą, spalvų temperatūrą ir spalvas.

sonoff l2

Didelis lankstumas, kirpkite ir klijuokite lengvai. Pastaba: „WiFi“ valdiklis nėra atsparus vandeniui.

Atėjus švenčių sezonui, visi šeimos nariai padės, kad namai būtų švarūs ir gražūs. Šviesos juostos bus pakabintos priešais namą. Čia SONOFF L2 gali būti naudojamas ne tik festivalio dekoravimui, bet ir papildomam apšvietimui. Nereikia nerimauti dėl to, kad išleidžiate daugiau pinigų perjungdami laidus.

Turėdami IP65 atsparumą vandeniui ir 30 šviesos diodų kas 3,3 pėdų, galite įrengti L2 šviesos juostas aplink baseiną, kad apšviestumėte namus. 3M klijai palengvina montavimą.

Daugiau nei 16 milijonų spalvų ir sinchronizavimas realiuoju laiku suteikia malonią jūsų gyvenimo patirtį. Realaus laiko R/G/B duomenys padeda užfiksuoti šviesos juostos būseną. Išskyrus R/G/B duomenų juostas, spalvų paletė, spalvų ratas, naujausios ir klasikinės spalvos suteikia įvairius spalvų keitimo pasirinkimo būdus.

Yra 21 rekomenduojamas scenos režimas ir iki 8 „pasidaryk pats“ scenų. L2 gali sinchronizuoti su bet kokia grojančia muzika ir šokti pagal ritmą ir ritmą.

Nebereikia jaudintis dėl atjungimo, BLE valdymas padeda geriau valdyti šviesos juostą. Valdymas balsu su „Alexa“ ir „Hey Google“ gali padėti išlaisvinti rankas. Laikmačio nustatymas padeda įjungti / išjungti šviesos juostas pagal tvarkaraštį. Išbandykite daugiau galimybių dabar!

sonoff l2sonoff l2sonoff l2sonoff l2sonoff l2

Sonoff specifikacija

SpalvaRGB
IPIP65
Wi-FiIEEE 802.11 b 2.4G
MatinimasDC 5-12V
Juostos ilgis2 metrai

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Sonoff

Automatizavimo segmentas

Apšvietimas

Komunikacija

Wifi

Programėlės

, , ,

Pirkėjų atsiliepimai