Aqara E1 zigbee radijatorių termopavara termostatas SRTS-A01

Produkto kodas: SRTS-A01

57.70  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 5 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 5 vnt.

20 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Šeštadienį, Balandžio 13 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Šeštadienį, Balandžio 13 d.
Atsiimkite parduotuvėje RYTOJ, Balandžio 12 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Aqara E1 radijatorių termopavara

Aqara E1 radiatoriaus termostatas, kurį galima naudoti su daugeliu vandens radiatorių, tokių kaip patalpų šildytuvai, rankšluosčių džiovintuvai ar net įildomoms grindims. Paima išorinių Aqara jutiklių rodmenis ir pagal juos reguliuoja šildymo galią.

„Zigbee 3.0 Protocol and Matter Support“*: Mėgaukitės „Zigbee 3.0“, greičiausios, stabiliausios ir energiją taupančios išmaniųjų namų technologijos, pranašumais ir būkite tikri dėl ateities: „Aqara Radiator Thermostat“ gaus „Matter“ palaikymą po oficialaus išleidimo.

Išorinio temperatūros jutiklio rodmenys** (įskaitant „HomeKit“): valdykite viso kambario temperatūrą, o ne tik aplink radiatorių. Palyginti su kitais termostatais, „Aqara“ radiatoriaus termostatas gali gauti temperatūros rodmenis tiesiai iš prijungto „Aqara“ temperatūros ir drėgmės jutiklio net su „HomeKit“!

Visapusiškas suderinamumas: Suderinamas su populiariausiomis ekosistemomis ir gali būti valdomas balsu. Palaikomi Apple HomeKit, Alexa, Google, IFTTT, Alice.
2 viename durų ir langų atidarymo aptikimas: neeikvodamas energijos, TRV išjungs šildymą, jei aptiks atidarytas duris ar langą. Tai galima padaryti tiek remiantis įmontuotu temperatūros jutikliu, kuris užfiksuos staigų temperatūros kritimą, tiek prijungus jį prie Aqara durų ir langų jutiklio per automatiką, kuris bus patikimesnis.

Automatika ir apsauga nuo užšalimo: Esant vamzdžių užšalimo pavojui, šildymas bus įjungtas automatiškai. Be to, dėl galingos Aqara Home automatikos, smarkiai nukritus lauko temperatūrai, patalpą galima iš anksto pašildyti, kad būtų kompensuojamas temperatūros pokytis.

Konfigūruojami išmanieji tvarkaraščiai: Tvarkaraščius galima nustatyti norimiems laikotarpiams, pavyzdžiui, nakties, ir perėjimas tarp jų bus sklandus, bet kuo greičiau.

Įrenginių grupavimo palaikymas: jei vienoje patalpoje yra keli radiatoriai, visi jie bus sinchronizuojami efektyviausiu būdu, atsižvelgiant į faktinę patalpos temperatūrą.
Spalvingas ekranas su apšvietimu: Palyginti su panašiais gaminiais, Aqara radiatoriaus termostato LCD ekranas turi foninį apšvietimą, padidintus žiūrėjimo kampus, ypač didelį kontrastą, taip pat ryškias ir spalvingas piktogramas.

1 metų baterijos veikimo laikas***: Nereikia keisti baterijų po kelių naudojimo savaičių: dėl Zigbee protokolo ir energiją taupančios aparatinės įrangos, Aqara radiatoriaus termostato baterija gali veikti iki vienerių metų.

Geofencing ir Multi Home Support: Jei turite daugiau nei vieną namą, kiekvienam iš jų galėsite nustatyti nepriklausomą automatiką ir pradėti šildyti prieš atvykdami, kad įėjus į namus jau būtų šilta.

Lengvas montavimas ir suderinamumas****: „Aqara“ radiatoriaus termostate yra adapteriai, kurie leidžia jį suderinti su daugeliu radiatorių vožtuvų. Kalbant apie montavimą, tai trunka tik kelias minutes ir nereikalauja papildomų įrankių.

* Palaikymas gali būti neprieinamas iki paleidimo ir bus išleistas kaip suderinamo „Aqara Zigbee 3.0“ centro OTA atnaujinimas.

** Reikalinga Aqara temperatūros ir drėgmės sensorius.

*** Baterijos veikimo laikas gali skirtis priklausomai nuo naudojimo. 1 metų baterijos veikimo laikas apskaičiuojamas remiantis sąlygomis, kai įrenginys veikia 8 kartus per dieną 165 dienas ir kartą per 2 savaites 200 dienų.

**** (Papildoma) Radiatoriaus termostatas palaiko populiariausius radiatorių vožtuvų standartus dėl komplekte esančių adapterių: Standartinis M30*1,5 mm varžtas, taip pat Danfoss RA, RAV, RAVL vožtuvai. Atkreipkite dėmesį: E1 suderinamas tik su termostatiniais vožtuvais, o rankinis, grįžtamosios temperatūros ribotuvas (RTL) ir vienavamzdės radiatorių sistemos nepalaikomos. Tačiau daugeliu atvejų esamą radiatoriaus vožtuvą gana lengva pakeisti į atraminį, naudojant antrinės rinkos adapterį. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į profesionalius montuotojus arba oficialius Aqara platintojus.

Automatika:
1. Prijunkite išorinius jutiklius, kad padidintumėte savo komfortą

Prijungus temperatūros ir drėgmės jutiklį, Radiatoriaus termostatas galės reguliuoti šildymo galią pagal faktinę kambario temperatūrą. Tuo pačiu metu, dėl durų ir langų jutiklio, energija nebus švaistoma atidarius duris ar langus.

(Radiatoriaus termostatas + centralė + durų ir langų jutiklis arba temperatūros ir drėgmės jutiklis)

AQARA radiatoriaus termostatas E1

2. Sureguliuokite temperatūrą pagal kiekvieno asmens pageidavimus

Dėl „Camera Hub G3“ vietinio veido atpažinimo kambario temperatūra gali būti reguliuojama automatiškai, atsižvelgiant į kiekvieno asmens pageidavimus. Jei G3 atpažins vieną asmenį, jo kambarys gali pradėti šildyti, o kiti – ne, tai sutaupys energijos. Tuo pačiu metu atpažinus kitą asmenį, radiatoriaus termostatas gali padidinti arba sumažinti kambario temperatūrą pagal iš anksto nustatytą pasirinkimą.

(radiatoriaus termostatas + kamera G3)

AQARA radiatoriaus termostatas E1

3. Aqara Home Geofencing funkcija

  

Aqara specifikacija

Automatizavimo segmentas

Klimatas

Gamintojas

Aqara

Komunikacija

ZigBee

Belaidis protokolas

Zigbee 3.0

Energijos šaltinis

Baterija

Baterijos tipas

AA

Adapteriai

RA/RAV/RAVL

Darbinė temperatūra

0 °C to 40 °C

Programėlės

Amazon AlexaApple Home KitAqara HomeGoogle AssistantGoogle HomeHome AssistantMi Home

Spalva

Balta

Pavaros išmatavimai

Φ57×89 mm

Pakuotėje

Išmanusis radiatoriaus termostatas E1 × 1, naudotojo vadovas × 1, 1,5 V AA baterija × 2, adapteris (RA / RAV / RAVL) × 3

Savybės / Specifikacija

Svoris 152 g
Išmatavimai 70 × 130 × 60 mm
Gamintojas

Aqara

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Klimatas

Komunikacija

ZigBee

Programėlės

, , , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai