Saulės elektrinės

Jei esate čia, tuomet rimtai jūsų galvoje sukasi mintis apie saulės elektrinės įrengimą savo namuose.

Saulės elektrinės įrengimas yra gera investiciją, kuri greitai atsiperka ir gali duoti tam tikras pajamas. Žinome, nes esame įgyvendinę per šimtą projektų ir dabar žmonės gali patvirtinti, kad ne tik nebemoka už elektros energijos sunaudojimą, bet ir geba sukaupti pajamas, kurias panaudoja elektros pirkimui kada elektrinė gamina mažiau elektros energijos tamsiuoju žiemos periodu.

Namo savininkui elektrinės montavimas ant stogo visada yra ekonomiškesnis variantas, nes pakanka esamos stogo konstrukcijos. Montuojant ant stogo, nereikia pirkti vamzdžių ar betonuoti pamatų, reikalingų saulės elektrinės įrengimui.

Prieš montuojant saulės modulius ant stogo reikia įsitikinti, ar pats stogas tvirtas ir nereikalauja kapitalinio remonto, pamąstyti, ar neplanuojate keisti stogo dangos. Juk pritvirtinę modulius prie namo stogo, 25-30 metų negalėsite atlikti stogo remonto. Iš pradžių verta susisiekti su saulės elektrinės specialistais, kad įvertintų situaciją ir jūsų galimybes. Juk pokalbis nieko nekainuoja, o jūs galite užduoti klausimus, į kuriuos iš karto gausite atsakymus.