Philips Hue White Ambiance starter kit cokolis E27 9.5W

Produkto kodas: 929002468403

112.97  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 2 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 2 vnt.

20 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Trečiadienį, Gegužės 22 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Trečiadienį, Gegužės 22 d.
Atsiimkite parduotuvėje RYTOJ, Gegužės 21 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Philips Hue White Ambiance starter kit

Sinchronizuokite šviesas su muzika ir filmais
Išplėskite televizoriaus žiūrėjimo patirtį visame kambaryje arba sinchronizuokite šviesą su mėgstama muzika ir pažiūrėkite, kaip šviesa reaguoja į ritmą. Atsisiųskite trečiųjų šalių programas ir atraskite nuostabių dalykų, kuriuos galite padaryti naudodami „Philips Hue“.

Apšvieskite savo žaidimus
Pakelkite savo žaidimų patirtį į kitą lygį. Atsisiųskite trečiųjų šalių programas ir atraskite nuostabių dalykų, kuriuos galite padaryti naudodami „Philips Hue“.

Pabuskite ir eikite miegoti natūraliai
„Philips Hue“ padės jums išlipti iš lovos taip, kaip jums patinka, ir padės jums pradėti dieną žvaliai. Šviesos ryškumas didėja palaipsniui, imituodamas saulėtekio efektą ir padeda pabusti natūraliai, užuot pažadinus garsaus žadintuvo garso. Pradėkite dieną teisingai. Vakare atpalaiduojanti šilta balta šviesa padeda atsipalaiduoti, atsipalaiduoti ir paruošti kūną geram miegui.

Sukurkite savo atmosferą nuo šiltos baltos iki vėsios dienos šviesos
Sukurkite tinkamą atmosferą bet kuriai akimirkai ir papuoškite savo namus nuo šiltos iki šaltos baltos šviesos. Mėgaukitės įvairiais stiliais ištisus metus, nesvarbu, ar tai būtų skaisčiai balta šviesa, primenanti pavasario vėją, šilta balta vasaros saulės šviesa ar ledinė vėsi žiemos dienos šviesa.

Atsipalaiduokite, skaitykite, susikaupkite ir suteikite energijos naudodami lengvus receptus
Šviesa daro įtaką mūsų nuotaikai ir elgesiui. „Philips Hue“ gali padėti jums pritaikyti kasdienę rutiną į akimirkas, kuriomis galėsite mėgautis. Praleiskite rytinę kavą ir pasiruoškite dienai su vėsia, ryškiai balta dienos šviesa, kuri suteikia energijos jūsų kūnui ir protui. Būkite susikaupę naudodami tiksliai sureguliuotą ryškiai baltą šviesą. Arba pakelkite kojas ir atsipalaiduokite švelniai šviečiant baltai šviesai, kad diena būtų tobula.

Išmanusis valdymas namuose ir išvykoje
Naudodami Philips Hue iOS ir Android programėles galite nuotoliniu būdu valdyti šviesas, kad ir kur būtumėte. Patikrinkite, ar nepamiršote išjungti šviesas prieš išeidami iš namų, ir įjunkite juos, jei dirbate vėlai.

Patogumui nustatykite laikmačius
„Philips Hue“ gali atrodyti, kad esate namuose, kai nesate, naudodami „Philips Hue“ programėlės tvarkaraščio funkciją. Nustatykite, kad šviesos įsijungtų iš anksto nustatytu laiku, kad jos būtų įjungtos, kai grįšite namo. Jūs netgi galite nustatyti, kad kambariai būtų apšviesti skirtingu laiku. Ir, žinoma, naktį galite leisti šviesoms išsijungti palaipsniui, todėl niekada nereikės jaudintis, ar nepalikote įjungtų šviesų.

Pritemdymas be montavimo
Patirkite sklandų pritemdymą naudodami „Philips Hue“. Ne per šviesus. Ne per tamsu. Teisingai. Nereikia laidų, elektriko ar montavimo

Valdykite tai savo keliu
Sujunkite savo „Philips Hue“ šviestuvus su tilteliu ir pradėkite atrasti begalines galimybes. Valdykite šviesas iš savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio naudodami „Philips Hue“ programą arba pridėkite prie sistemos jungiklius, kad suaktyvintumėte apšvietimą. Nustatykite laikmačius, pranešimus, žadintuvus ir daugiau, kad gautumėte visas „Philips Hue“ funkcijas. „Philips Hue“ netgi veikia su „Amazon Alexa“, „Apple Homekit“ ir „Google Home“, kad galėtumėte valdyti apšvietimą balsu.

Valdymas per pridedamą „Philips Hue“ belaidį šviesos reguliatoriaus jungiklį
Valdykite „Philips Hue“ šviesas nenaudodami išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. Naudodami pridedamą belaidį jungiklį galite įjungti / išjungti apšvietimą, perjungti 4 iš anksto nustatytus apšvietimo nustatymus ir pritemdyti iki tinkamo ryškumo. Naudodami „Philips Hue“ programą galite konfigūruoti jungiklį ir pridėti mėgstamų „Philips Hue“ šviesos scenų. Įdėjimas yra greitas, paprastas ir be rūpesčių. Tiesiog pritvirtinkite jungiklį bet kur, kur norite, naudodami varžtus arba lipnią juostą ant galinės plokštės.

Philips hue specifikacija

Automatizavimo segmentas

Apšvietimas

Gamintojas

Philips hue

Komunikacija

BluetoothZigBee

Energijos šaltinis

BaterijaTinklas

Programėlės

Amazon AlexaApple Home KitGoogle AssistantGoogle HomeHome AssistantHomeyPhilips HueSmart Things

Spalva

Balta

APIE PHILIPS APP

Philips programėlės

Valdykite visas „Philips Hue“ lemputes, nesvarbu, ar naudojate „Bluetooth“, ar „Hue Bridge“. Pagrindinė „Philips Hue“ sistemos programėlė leidžia įjungti ir išjungti apšvietimą, sukurti automatizavimą ir laikmačius ir netgi atnaujinti „Bluetooth“ sistemą pridedant Hue Bridge.
SmartThings programėlė yra pasaulinės klasės platforma, turinti vieną didžiausių suderinamų produktų ekosistemų, kuri sujungia šimtus išmaniųjų namų įrenginių į vieną viso namo valdymo sprendimą.

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Philips hue

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Apšvietimas

Komunikacija

ZigBee, Bluetooth

Programėlės

, , , , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai