Aqara M1S Gen 2 išmanioji Zigbee centralė HM1S-G02

Produkto kodas: HM1S-G02

58.78  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

13 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Vasario 27 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Vasario 27 d.
Atsiimkite parduotuvėje Pirmadienį, Vasario 26 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Aqara M1S GEN 2 EU versija

AQARA Hub M1S Gen 2 EU versija (HM1S-G02) suteikia Zigbee 3.0 ir prijungia iki 128 įrenginių.

Šis „Aqara Hub M1S Gen 2“ yra ES versija, modelis: HM1S-G02. Ši „Aqara Hub“ versija skirta naudoti ES serverį.

Šis „Aqara Hub M1S Gen 2“ gali veikti kaip „HomeKit“ tiltas (turite naudoti „Aqara Home“ programą), o tai reiškia, kad įrenginiai, jungiami prie „Aqara Hub M1S Gen 2“, gali būti valdomi naudojant „HomeKit“ programą. Jei norite įrenginį valdyti nuotoliniu būdu, o ne iš vietinio „Wi-Fi“ / LAN namų tinklo, jums reikia „Apple TV“ (su tvOS 10.2 ar naujesne versija) arba „iPad“ (su iOS 10.3 ar naujesne versija) arba „HomePod“, kuris nustatytas kaip namų centras.

„Aqara Hub M1S Gen 2“ yra išmaniųjų namų valdymo centras, jungiantis „Zigbee“ įrenginius prie „Wi-Fi“ tinklų. Tuo pačiu gali valdyti ir valdyti išmaniąsias scenas bei patogiai valdyti išmaniuosius įrenginius, tokius kaip kištukas, jungiklis, lemputė, užuolaida ir pan.

„Zigbee 3.0“ palaikymas, iki 128 įrenginių*: palaiko visus naujausius „Aqara“ įrenginius, pagrįstus greičiausia, stabiliausia ir energiją taupančia technologija.
Integruotas garsiakalbis: galingas 2 vatų garsiakalbis gali būti naudojamas kaip signalizacija arba durų skambutis, taip pat naudojant konfigūruojamą automatiką.
RGB šviesos ir apšvietimo jutiklis: M1S Gen 2 ne tik yra „Zigbee 3.0“ išmaniųjų namų centras, bet ir turi įmontuotą RGB šviesą, pagamintą iš 18 galingų šviesos diodų ir difuzorių. Jis gali būti naudojamas kaip žadintuvas, akcentas ar naktinė lemputė, o ryškumas ir spalva yra konfigūruojami. Be to, palyginti su mūsų ankstesniais šakotuvais, jis turi pilnai funkcionalų apšvietimo jutiklį, kurį galima naudoti automatizuojant naudojant „Aqara Home“ programą.
Visapusiškas suderinamumas: naudokite savo mėgstamą balso asistentą** arba išmaniųjų namų ekosistemą kartu su „Aqara Home“ programos automatika.
Patobulintas „Wi-Fi“ ryšys: „Aqara Hub M1S Gen 2“ turi galingesnę 2×2 MIMO Wi-Fi anteną, todėl ryšys yra greitesnis ir patikimesnis.
Dėmesys saugumui: be Aqara įspėjimo sistemos, M1S Gen 2 palaiko visus 4 HomeKit signalizacijos režimus.
Aukštos kokybės komponentai ir dizainas: Aukštos kokybės komponentai ir dizainas yra ne tik subtilus bet kokio kambario interjero papildymas, bet ir daro M1S Gen 2 patikimesnį, nes užtikrina nuolatinį oro srautą per didelį perforuotą pagrindą.
Konfigūruojami skambėjimo tonai: M1S Gen 2 dabar palaiko vartotojo apibrėžtus MP3 skambėjimo tonus, kuriuos galima įkelti balso pranešimams ir naudoti automatizuojant. Pavyzdžiui, suaktyvinus atitinkamą sceną, centras pasakys „Labanakt“.
*Prie šakotuvo galima prijungti iki 128 Aqara Zigbee vaikų įrenginių (reikalingas kartotuvas, pvz., Smart Plug ir Wall Switch (su neutraliu)).

**Palaikomos „Apple Siri“, „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir kt.

Aqara specifikacija

 

Automatizavimo segmentas

Automatizavimo centralės

Gamintojas

Aqara

Komunikacija

WifiZigBee

Belaidis protokolas

Zigbee 3.0

Energijos šaltinis

Tinklas

AC maitinimas

110-230V

Max įrenginių

128

Darbinė temperatūra

-10°C +40°

Programėlės

Amazon AlexaApple Home KitAqara HomeGoogle AssistantGoogle HomeHome AssistantMi Home

Spalva

Balta

 

Aqara programėlės

Aqara produktams skirtos programėlės Aqara home, Mi home. Programėlės parsisiuntimo nuorodą galite rasti produkto instrukcijose.

Savybės / Specifikacija

Svoris 152 g
Išmatavimai 80 × 80 × 415 mm
Gamintojas

Aqara

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Automatizavimo centralės

Komunikacija

Wifi, ZigBee

Programėlės

, , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai