Aqara zigbee P1 judesio daviklis MS-S02

Produkto kodas: MS-S02

24.54  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

8 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Kovo 05 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Kovo 05 d.
Atsiimkite parduotuvėje Pirmadienį, Kovo 04 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Aqara P1 judesio daviklis MS-S02

Aqara judesio jutiklis P1 aptinka kūno judesius ir aplinkos šviesos būseną. Jei aptinkamose vietose juda žmonės arba pasikeičia aplinkos apšvietimo būsena, judesio jutiklis per prijungtą Aqara Zigbee 3.0 Hub arba susieį su kitais įrenginiais nusiųs pranešimą „Aqara Home“ programai.

AQARA P1 MS-S02

Konfigūruojamas aptikimo laikas: galiausiai aptikimo skirtąjį laiką galima sukonfigūruoti nekeičiant aparatinės įrangos. Tiesiog nustatykite bet kokį skirtąjį laiką nuo 1 iki 200 sekundžių, patvirtinkite paspausdami įrenginio mygtuką ir P1 neužstrigs vienai minutei, kaip anksčiau. (Atkreipkite dėmesį: sumažinus aptikimo skirtąjį laiką, sutrumpėja baterijos veikimo laikas).

5 metų baterijos veikimo laikas: dėl energijos taupymo technologijų ir patobulintų baterijų judesio jutiklis P1 dabar gali pasiekti rekordinį penkerių metų baterijos veikimo laiką, todėl akumuliatoriaus veikimo laikas bus ilgas net esant ypač žemai temperatūrai.

Visapusiškas suderinamumas: Suderinamas su populiariausiomis išmaniųjų namų ekosistemomis. Palaikomi „HomeKit“, „Alexa“, IFTTT ir kt.

170° matymo kampas: ypač platus matymo laukas, 170° iki 4 metrų ir 150° iki 7 metrų. Be to, dėl universalaus 360 laipsnių stovo matymo kampą galima reguliuoti taip, kad būtų aptiktas tik judesys norimoje vietoje.

Reguliuojamas jautrumas: vartotojas gali konfigūruoti jutiklio jautrumą. Trys jautrumo režimai (didelis, vidutinis ir žemas) nurodo atstumą, nuo kurio įsijungs jutiklis, o tai gali padėti sumažinti klaidingų pavojaus signalų skaičių ir padaryti montavimą lankstesnį.

Integruotas šviesos jutiklis: P1 įmontuotas šviesos jutiklis gali būti naudojamas tiksliau valdyti šviesas. Pavyzdžiui, įjunkite šviesas tik tada, kai tamsu ir aptinkamas judesys, kad sutaupytumėte energijos ir pailgintumėte žibintų tarnavimo laiką.

Išmaniųjų namų automatizavimas: judesio jutiklis yra natūrali daugumos išmaniųjų namų automatikos dalis: konfigūruokite IF sąlygas ir THEN veiksmus, o daugelis įprastų užduočių, pvz., įjungti šviesą, atidaryti užuolaidas ar valdyti televizorių, bus automatizuotos*.

Vietinis ir nuotolinis aliarmas: „Aqara Home Alert System“ dėka judesio jutiklis P1 gali tapti patikimu apsaugos įrenginiu: programėlėje sukonfigūruokite išvykimo režimą ir mėgaukitės nuolatiniu stebėjimu, vietiniais garso ir šviesos signalais bei debesies pranešimais, jei aptiktų judesį.

Arba naudokite jį „HomeKit“ ar kitose palaikomose sistemose tuo pačiu tikslu.

„Zigbee 3.0“ protokolas: mėgaukitės greičiausių, stabiliausių ir energiją taupančių išmaniųjų namų technologijos privalumais. Geresnis stabilumas ir suderinamumas (labiau standartizuotas protokolas), ilgesnis palaikymas ir daugiau funkcijų.

* Šiai funkcijai reikalingas Aqara Zigbee 3.0 šakotuvas ir valdikliai.

Aqara P1 MS-S02 specifikacija

ModelisMS-S02
BaterijaCR2450 2 vnt.
Belaidis protokolasProtocols: Zigbee 3.0
Išmatavimai33.1×33.1×41.6 mm
Darbinė tempetarūra10°C ~ 55°C (14°F ~ 131°F )

Savybės / Specifikacija

Svoris 40 g
Išmatavimai 33 × 33 × 41 mm
Gamintojas

Aqara

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai, Apsauga

Komunikacija

ZigBee

Programėlės

, , , ,

Pirkėjų atsiliepimai