Aqara zigbee E1 užuolaidų pavara bėgelių versija (CM-M01)

Produkto kodas: CM-M01

96.60  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

48 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) RYTOJ, Gegužės 22 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) RYTOJ, Gegužės 22 d.
Atsiimkite parduotuvėje ŠIANDIEN, Gegužės 21 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

 • Produkto garantija
 • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Aqara E1 užuolaidų pavara CM-M01

Tiesiog pakabinkite Aqara E1 užuolaidų pavarą ant bėgelio ir pradėkite mėgautis automatiniu esamų užuolaidų valdymu pagal orą, laiką ar kitus suaktyvintus Aqara įrenginius.

 • Iki 1 metų baterijos veikimo laikas*: energiją taupančių technologijų dėka Aqara E1 yra ilgaamžiškiausias tokio tipo valdiklis. Galite pamiršti apie jo įkrovimą iki metų.
 • Zigbee 3.0 protokolas: mėgaukitės greičiausių, stabiliausių ir energiją taupančių išmaniųjų namų technologijos privalumais. Geresnis stabilumas ir suderinamumas (labiau standartizuotas protokolas), ilgesnis palaikymas ir daugiau funkcijų.
 • Populiarus užuolaidų bėgių palaikymas**: Aqara E1 palaiko praktiškai bet kokio tipo užuolaidų bėgius ar vikšrus.Bėgelių versija palaiko tik U ir I tipo bėgius.
 • Integruotas šviesos jutiklis: įmontuotas šviesos jutiklis leidžia automatiškai valdyti Aqara užuolaidų pavarą E1 pagal faktinį ryškumą: jei lauke per šviesu, užuolaidos atsidarys pačios ir atvirkščiai!
 • Maksimali apkrova 12 kg: Aqara E1 gali užtraukti net sunkiausias užuolaidas: dėl galingo variklio maksimali apkrova gali siekti iki rekordinių 12 kilogramų!
 • Lengvas montavimas: montavimas yra labai greitas ir nereikalauja jokių papildomų įrankių: užuolaidų tvarkyklę galima tiesiog montuoti ant esamų užuolaidų bėgelių.
 • USB-C įkrovimui ar maitinimo šaltiniui: moderniausias ir universaliausias C tipo prievadas naudojamas įrenginiui įkrauti ar net nuolat maitinti. (Atkreipkite dėmesį: norint nuolat maitinti, laidas turi būti laisvai išdėstytas, kad jis nesusipainiotų).
 • Vieno mygtuko nuotolinio valdymo pultas: „Aqara Home“ programėlės dėka visą užuolaidą galima valdyti paspaudus tik vieną mygtuką, pvz., „Aqara Mini Switch“. Arba „Aqara Cube T1 Pro“ galima reguliuoti atidarymo greitį sukant.
 • HomeKit ir kitos ekosistemos palaikymas: Suderinamas su populiariausiomis ekosistemomis ir gali būti valdomas balsu. Palaikomi HomeKit, Alexa, Google, IFTTT, Alice, Marusya.
 • Įrenginių grupavimo palaikymas: Viename lange galite pasirinkti vieną arba dvi užuolaidų tvarkykles. Sumontavus du, juos bus galima sugrupuoti taip, kad užuolaidos atsidarytų vienu metu!
 • Išmaniųjų namų automatizavimas pagal laiką, orą ir kt.: Prijunkite įrenginį prie „Aqara Home“ programėlės ir galėsite pamiršti įrenginio valdymą rankiniu būdu: sukonfigūravus automatiką, jį valdys laikas, orai ar kita „Aqara“ įrenginiai!
 • Reguliuojamas atidarymo greitis: variklio greitis gali būti reguliuojamas, todėl jis veiks tyliau ir lėtai atidarys užuolaidą, kad pabustumėte patogiau.

** Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis priklausomai nuo užuolaidų svorio, bėgelio ilgio ir trinties.

* Bėgelio versija palaiko U-Rails ir I-Rails.

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Aqara

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Langų valdymas

Komunikacija

ZigBee

Programėlės

, , , ,

Pirkėjų atsiliepimai