BlitzWolf BW-SHP13 ZigBee 16A kištukas su elektros sąnaudų matavimu TUYA

Produkto kodas: BWSHP13

20.42  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

24 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Vasario 27 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Vasario 27 d.
Atsiimkite parduotuvėje Pirmadienį, Vasario 26 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

 • Produkto garantija
 • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

BlitzWolf ZigBee 16A kištukas

Perkelkite išmaniųjų namų valdymą į naują lygį. Blitzwolf BW-SHP13 išmanusis lizdas leidžia nuotoliniu būdu valdyti prijungtus įrenginius programėle arba balso komandomis. Sukurkite darbo grafikus ir sujunkite savo prietaisus su papildomais jutikliais (nepridedama), kad jūsų gyvenimas būtų dar lengvesnis. Produktas taip pat leidžia stebėti energijos suvartojimą. Jis taip pat yra neįtikėtinai patvarus ir atsparus pažeidimams.

Kurkite laikmačius, tvarkaraščius ir sumanias scenas
Pritaikykite savo išmaniuosius namus prie savo gyvenimo būdo. Speciali programa leidžia kurti tvarkaraščius, scenas ir laikmačius. Pasirūpinkite, kad jūsų oro kondicionierius pradėtų veikti, kai esate darbe, ir išjunkite šviesą, kai išeinate iš namų. Jūsų vaikas nemėgsta užmigti tamsoje? Nustatykite, kad jo kambaryje lemputė išsijungtų tik po tam tikro laiko! Dabar galite lengvai pritaikyti savo namus vos keliais programos paspaudimais!

Valdykite įrenginius balsu
Gaminate, jūsų rankos užimtos, o ar galėtumėte naudoti papildomą apšvietimą? O gal patogiai guli lovoje, nori iškart miegoti, bet vis tiek reikia išjungti šviesą? Dabar tai nebėra problema! Lizdas suderinamas su Google Assistant ir Amazon Alexa, todėl prijungtus įrenginius galite valdyti balso komandomis. Tiesiog duokite tinkamą komandą ir stebėkite, kaip jūsų namai prisitaikys prie jūsų lūkesčių!

Atsisveikinkite su pernelyg didelėmis elektros sąskaitomis
Blitzwolf išmanusis lizdas ne tik leis mėgautis neprilygstamu patogumu, bet ir sutaupys elektros energijos, taigi ir pinigų! Programėlė leidžia stebėti energijos suvartojimą realiu laiku. Galite bet kada pasitikrinti esamus duomenis ne tik namuose, bet ir, pavyzdžiui, darbe ar atostogų metu – tereikia ištiesti ranką prie savo išmaniojo telefono. Geriau valdykite savo buitinę techniką ir atsisveikinkite su didelėmis sąskaitomis!

Patogumas ir naudojimo saugumas
Produktas yra neįtikėtinai patogus naudoti. Jį valdysite patogiu mygtuku, o informaciją apie jo būseną pateiks specialus indikatorius. Lizdas pagamintas iš aukštos kokybės ABS ir PC plastikų, kurie suteikia jam ne tik ilgaamžiškumą, bet ir atsparumą ugniai bei pažeidimams. Be to, produktas taip pat suderinamas su standartiniais prancūziško tipo kištukais.

BlitzWolf specifikacija

 • Prekės ženklas – Blitzwolf
 • Modelis – BW-SHP13
 • Standartinis – ES
 • Įėjimas – AC 110-250V 50/60Hz 16A maks
 • Belaidžio tipo protokolas – ZigBee 3.0
 • Suderinamumas – Google Home, Amazon Alexa
 • Darbinė temperatūra – 0-40°C
 • Darbinė drėgmė – RH≤80%
 • Medžiaga – Antipirenas V0 klasė ABS + PC
 • Matmenys – 46x46x82mm

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

BlitzWolf

Automatizavimo segmentas

Elektros apskaita, Valdikliai

Kanalai

Komunikacija

ZigBee

Programėlės

, , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai