PGST PG-106 Belaidė Wifi 4G namų apsaugos komplektas TUYA, Smart life

Produkto kodas: PG1064G

118.07  su PVM

Neturime

Neturime

47 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Atsiprašome, šios prekės šiuo metu neturime. Rekomenduojame rinktis iš: Kategorijos: , .

siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

PGST namų apsaugos sitemos komplektas

PGST PG-106 yra pažangi apsaugos sistema, padedanti apsaugoti jūsų namus. Jis palaiko ne tik Wi-Fi ryšį, bet ir GSM/GPRS ryšį. Jis taip pat puikiai veiks kaip telefonas. Pagrindiniame skydelyje yra didelis jutiklinis ekranas. Į komplektą įeina ir keli naudingi priedai, kurie leis geriau pasirūpinti saugumu. Įrenginys palaiko 8 kalbas, įskaitant lenkų. Jis gali išsaugoti iki 5 pagalbos skambučių.

Visapusiška apsaugos sistema Jūsų namams
Kad galėtumėte sukurti patikimą apsaugos sistemą, komplekte yra ne tik pagrindinis signalizacijos pultelis, bet ir priedai, tokie kaip nuotolinio valdymo pultas, RFID žymos, laidinė sirena ir kt. Taip pat galite įsigyti daugiau jutiklių atskirai ir derinti juos su PG-106. Sistema palaiko iki 99 įrenginių! Be to, kai aptiks, kad kurio nors iš jų įkrovimo lygis nukrito žemiau 10%, jis nedelsdamas jums praneš. Taigi galite lengvai pasirūpinti nepertraukiama apsauga!

Patikima apsauga ir daugiafunkciškumas
Gaminys palaiko 2 ryšio tipus – Wi-Fi ir GSM. Dėl to jis nustebins jus savo patikimu veikimu. Jei bus aptikta grėsmė, ji nedelsdama apie tai jus informuos telefono skambučiu arba SMS žinute. Taip pat galite įrašyti savo pranešimą iki 20 sekundžių – jis bus atkurtas, kai jums paskambins panašioje situacijoje. Įrenginys palaiko 2 krypčių garsą, todėl veiks ir kaip domofonas.

Patogus vartotojui signalizacijos pultelis
Lengvas ir intuityvus signalizacijos pulto valdymas užtikrinamas 4,3 colio TFT jutikliniu ekranu. Tai suteikia patogią prieigą prie svarbiausių funkcijų ir nustatymų. Jame, be kita ko, rodoma dabartinė data ir laikas. Signalizacijos pultelis yra pati svarbiausia visos sistemos dalis – verta pasirūpinti tinkama jos apsauga, pavyzdžiui, naudojant judesio jutiklį. Be to, jei kas nors bandys išardyti ar sunaikinti įrenginį, jis garsiai pypteli, pranešdamas apie pavojų.

Nuotolinio valdymo pultas
Susiekite PG-106 su programėle ir įgykite patogų signalizacijos sistemos nuotolinį valdymą. Gaukite pranešimus, nustatykite parametrus ir pervardykite priedus. Taip pat yra SOS funkcija. Taip pat galite nuotoliniu būdu įjungti arba išjungti apsaugą naudodami programą. Produktas taip pat suderinamas su Amazon Alexa, todėl galite jį valdyti paprastomis balso komandomis.

Pritaikykite jo veikimą pagal savo gyvenimo būdą
Išjungti arba išjungti apsaugą galima ne tik programėlėje. Taip pat galite tai padaryti balsu arba iš PG-106 pagrindinio skydelio. Tačiau tuo galimybės nesibaigia! Taip pat yra įrenginio tvarkaraščių sudarymo funkcija. Nustatykite jį taip, kad jo veikimas būtų pritaikytas jūsų gyvenimo būdui, ir atsisveikinkite su varginančiu nustatymų įvedimu kiekvieną dieną.

Įskaitant:

– PG-106 bevielis valdymo pultas
– Judesio detektorius
– Durų jutiklis
– 2 RFID raktų pakabukai
– 2 nuotolinio valdymo pultai
– Garso sirena
– maitinimo šaltinis
– mikro-usb laidas

PGST PG-106 specifikacija

Prekės ženklasPGST
ModelisPG-106
Maitinimasmicro USB, DC 5V
Darbinė srovė<120mA
Budėjimo srovė<80uA
Signalizacijos srovė<500mA
Bevielis dažnis433MHz
Belaidis kodavimasEV 1527
GSM juostos850/900/1800/1900mHA
Baterija3.7V / 500mAh, lithium-ion
Temperatūros diapazonas0℃ – 55℃
Drėgmės diapazonas<80% RH
Matmenys185 x 128 x 14.7 mm
ProgramėlėsTuya, Smart life

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

PGST

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Apsauga

Komunikacija

GSM, Wifi

Programėlės

, , ,

Pirkėjų atsiliepimai