Aqara 1 kanalo Zigbee išmanioji relė T1 SSM-U02

Produkto kodas: SSM-U02

29.87  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

21 Pirkėjas dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) RYTOJ, Liepos 17 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) RYTOJ, Liepos 17 d.
Atsiimkite parduotuvėje ŠIANDIEN, Liepos 16 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

AQARA T1 1 kanalo išmanioji relė (SSM-U02)

Aqara T1 1 kanalo išmanioji relė (No Neutral), pagrįstas belaidžio ryšio „Zigbee 3.0“ protokolu. Šis produktas daugiausia naudojamas valdyti apšvietimo ar ventiliatorių įjungimą / išjungimą.

  • Maksimali apkrova 5A;
  • Išorinio valdymo jungiklio jungtis;
  • Energijos matavimas;
  • „Zigbee 3.0“;
  • Nereikalingas neutralus kabelis;

Jis veikia kartu su Aqara namų centrale Hub, kad pasiektų tokias funkcijas kaip nuotolinis valdymas per programą ir laiko valdymas. Kartu su kitais išmaniaisiais aksesuarais tai suteikia jums įdomios „smarthome“ patirties. Kitos funkcijos: Laiko perjungimas, Balso kontrolė, Elektros energijos statistika, Apsauga nuo perkaitimo ir perkrovos.

Aqara T1 jungiklio modulis (be neutralaus laido jungties) gali lengvai paversti tradicines lempas išmaniaisiais įrenginiais. Daugybė išmaniųjų scenų gali būti realizuotos, kai jos veikia su kitais „Aqara“ išmaniaisiais įrenginiais.

Nuotolinis valdymas telefonu

Pamiršote išjungti ventiliatorių, kai skubėjote į lauką? Tiesiog išimkite telefoną ir atidarykite „Aqara Home“ programą. Tada galite lengvai išjungti visas savo namų šviesas.

Lengvai valdykite namų apšvietimą balsu, norėdami mėgautis protingu gyvenimu, galite naudoti mėgstamą balso padėjėją.

Elektros energijos statistika

Įrašykite kiekvieną kilovatvalandę elektros energijos Aqara T1 1 kanalo relė (nėra neutralus) gali tiksliai stebėti tikrąją darbinę galią. Be to, ji gali pateikti elektros statistiką, kad būtų galima vizualizuoti elektros energijos atvaizdavimą grafikuose.

Apsauga nuo perkaitimo ir perkrovos
Kai vieno jungiklio modulis T1 (nėra neutralus) nustato, kad galia ar temperatūra viršija ribinę ribą, jis automatiškai išjungs maitinimą, kad apsaugotų jus nuo bet kokio pavojaus.

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Aqara

Automatizavimo segmentas

Valdikliai

Kanalai

Komunikacija

ZigBee

Programėlės

, , ,

Pirkėjų atsiliepimai