Sonoff TX Ultimate WiFi eWelink remote jutiminits 1 kanalo jungiklis

Produkto kodas: SON-KAP-TXT51

28.35  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

33 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) RYTOJ, Birželio 22 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) RYTOJ, Birželio 22 d.
Atsiimkite parduotuvėje ŠIANDIEN, Birželio 21 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Sonoff TX Ultimate

„Sonoff TX Ultimate“, dar žinomas kaip „Sonoff T5 EU“, yra naujausias Sonoff produktas, išleistas 2023 m. vasarą: išmanusis šviesos jungiklis, palaikantis „Wi-Fi“ ir „eWeLink-Remote“ („Bluetooth“) protokolus. Kaip ir kiti „Sonoff“ produktai, jis jungiasi prie „eWeLink“ išmaniųjų namų sistemos ir gali būti valdomas iš „eWeLink“ išmaniojo telefono programėlės.

Išmanusis šviesos jungiklis gali būti valdomas nuotoliniu būdu iš mobiliojo telefono per internetą, taip pat palaiko suplanuotą ĮJUNGIMO/IŠJUNGIMO, laikmačio ir loop valdymą ĮJUNGTI/IŠJUNGTI. Pagrindinė šios gaminio versijos naujovė – visas priekinio skydelio paviršius yra jautrus lietimui, todėl juo labai patogu naudotis: tereikia paliesti bet kur ir šviesos jungiklis akimirksniu įsijungia/išjungia.

Elegantiškas baltas jutiklinis priekinis skydelis yra keičiamas, o gamintojas siūlo keletą kitų priekinių skydelių.

Jungiklis yra vienos, dviejų ir trijų klavišų / jutiklinių mygtukų versijos.

Kiekvieno jungiklio būseną (išjungta / įjungta) taip pat rodo LED lemputė ant LED juostelės, naudojamos nuotaikos šviesai, kurios spalvą ir ryškumą galima nustatyti atskirai tiek išjungimui, tiek įjungimui.

Kaip ir kituose Sonoff išmaniuosiuose šviesos jungikliuose, įmontuotas WiFi lustas leidžia nuotoliniu būdu valdyti šviesos jungiklio įjungimą/išjungimą, peržiūrėti esamą įjungimo/išjungimo būseną ir nustatyti įjungimo/išjungimo laiką, naudojant eWeLink programėlę, veikiančią prie interneto prijungtame iOS (Apple) arba Android mobiliajame telefone. Taip pat galite naudoti ant sienos esantį jutiklinį jungiklį, kad natūraliai įjungtumėte ir išjungtumėte šviesą, kaip tai darytumėte su tradiciniu jutikliniu jungikliu.

Nuotolinę prieigą taip pat galima bendrinti su šeimos nariais. Tai puikus sprendimas sumaniam bet kokios lempos ar apšvietimo valdymui. Naudokite jį norėdami patogiai nuotoliniu būdu įjungti arba išjungti norimas šviesas, net kai nesate namuose. Naudojamas kaip įsilaužimo prevencijos sprendimas, skirtas imituoti buvimą: galite užprogramuoti jį įjungti arba išjungti laikmatį, kad išorinis pasaulis manytų, kad esate namuose.

Kaip ir kituose naujuose „Sonoff“ gaminiuose, jame yra „Bluetooth“ imtuvas ir „Bleutooth“ centralės funkcionalumas, todėl jį galima valdyti nuotoliniu būdu iš „Sonoff Bluetooth“ belaidžių įrenginių (pvz., Sonoff S-MATE modulio, Sonoff R5 jungiklių).

Sonoff Ultimate TX T5 jungiklius taip pat galima nustatyti į momentinį perjungimo režimą (su įjungimo funkcija), o po įjungimo juos galima nustatyti taip, kad jie išsijungtų praėjus iš anksto nustatytam laikui, t.

Dviejų ir trijų klavišų Sonoff TX jungiklių versijos programėlėje gali būti nustatomos blokavimo režimu, todėl įjungus vieną gaują automatiškai išsijungia kitos grandinės, kad būtų galima saugiai naudoti pvz. užrakto valdymas arba valdyti kitus dvipusius variklius.

Video

Sonoff specifikacija

Automatizavimo segmentas

Apšvietimas

Gamintojas

Sonoff

Programėlės

Amazon AlexaEwelinkGoogle AssistantGoogle HomeHome AssistantIFTTT

Komunikacija

BluetoothWifi

Energijos šaltinis

Tinklas

AC maitinimas

110-230V

Srovė (A)

5A

Matmenys

8,6 × 8,6 × 3,9 cm

Darbinė temperatūra

0 ℃ ~ 40 ℃

Spalva

Balta

Korpusas

PC V0

Kanalai / Išėjimai

1 – kanalo

Jungikliai

1 mygtuko

Savybės / Specifikacija

Svoris 200 g
Gamintojas

Sonoff

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Apšvietimas

Kanalai

Komunikacija

Wifi, Bluetooth

Programėlės

, , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai