SONOFF TH Elite 16A 1 kanalo relė su papildomu „sausu” kontaktu (THR316D Elite)

Produkto kodas: 6920075777529

18.22  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 4 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 4 vnt.

14 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Liepos 16 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Liepos 16 d.
Atsiimkite parduotuvėje Pirmadienį, Liepos 15 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Sonoff TH Elite THR316D

SONOFF TH Elite yra išmanusis temperatūros ir drėgmės stebėjimo jungiklis, pagrįstas ESP32. Naudodamas LCD ekraną, TH Elite nuolat stebi temperatūrą ir drėgmę realiuoju laiku, kai tik jie pasiekia iš anksto nustatytą slenkstį arba pasikeičia įrenginio įjungimo/išjungimo būsena, telefone gausite tiesioginį pranešimą.

Palaiko 16A Max didelės apkrovos įrangą, pavyzdžiui, elektrinį grindų šildymą. Galite pakeisti tradicinį termostatą su sausu kontaktu TH Elite, kad valdytumėte kombinuotą katilą ar kitas sistemas, valdomas paprastu jungikliu.

TH Elite palaikymas, kad būtų galima peržiūrėti 6 mėnesių Temp & Humi istorinius duomenis valandos tikslumu. Išmaniojoje scenoje temperatūra, drėgmė, įjungimas, išjungimas palaiko nustatymą kaip paleidiklį, įjungimą, išjungimą, apvertimą kaip vykdymo veiksmus. Palaikykite SONOFF įrenginių įtraukimą į „Home Assistant“, kad būtų galima valdyti ir automatizuoti naudojant „eWeLink“ priedą.

TH Elite paverčia jūsų tradicinį termostatą išmaniuoju, automatizuoja drėkinimo sistemą ir suteikia lengvą būdą stebėti temperatūrą ir drėgmę.

SONOFF TH Elite palaiko trijų tipų temperatūros ir drėgmės stebėjimo jutiklius – TSH01 temperatūros ir drėgmės jutiklį, DS18B20 vandeniui atsparų temperatūros jutiklį ir MS01 dirvožemio drėgmės jutiklį. Jutiklio jungtis atnaujinta į RJ9, palaiko karštąjį prijungimą, todėl ryšys tampa stabilesnis ir patikimesnis.

RL560 jutiklio ilgintuvas gali prijungti SONOFF temperatūros ir drėgmės jutiklius, kad padidintumėte įrenginio atstumą. THS01, DS18B20 galima išplėsti iki 60M, o MS01 dirvožemio drėgmės jutiklį galima išplėsti iki 10M.

Sonoff specifikacija

Automatizavimo segmentas

Valdikliai

Gamintojas

Sonoff

Komunikacija

BluetoothWifi

Programėlės

Amazon AlexaEwelinkGoogle AssistantHome Assistant

Modelis

THR316D

AC maitinimas

110-230V

Didžiausia apkrova (A)

16A

Kanalai / Išėjimai

1 – kanalo

Papildomi priedai

THS01, MS01, DS18B20, RL560

„Sausi” kontaktai

Taip

Stebėjimo istorija

6 mėnesiai

sonoff th elite sonoff th elite sonoff th elite sonoff th elite sonoff th elite sonoff th elite sonoff th elite sonoff th elite

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Sonoff

Automatizavimo segmentas

Valdikliai

Kanalai

Komunikacija

Wifi, Bluetooth

Programėlės

, , ,

Pirkėjų atsiliepimai