SONOFF PIR3-RF radijo bangomis valdomas judesio jutiklis

Produkto kodas: 6920075775372

11.55  su PVM

Neturime

Neturime

41 Pirkėjas dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Atsiprašome, šios prekės šiuo metu neturime. Rekomenduojame rinktis iš: Kategorijos: , .

siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Sonoff PIR3-RF judesio daviklis

Skirtumas nuo SONOFF PIR2 RF judesio jutiklio yra tas, kad PIR3-RF yra mažo ir kompaktiško dydžio, jį lengva naudoti beveik bet kurioje padėtyje, norint aptikti judesį.

SONOFF PIR3-RF judesio jutiklis gali aptikti ir pranešti apie judesį. Kai naudojama jūsų namų apsaugos sistemai, ji gali aptikti judėjimą 8M atstumu ir padėti nustatyti, ar jūsų namuose juda žmogus ar augintinis, o jūsų mobilusis telefonas gaus įspėjimo pranešimą. Prijunkite SONOFF kamerą ir pamatysite, kas yra įsibrovėlis. Įjungtas į jūsų išmanųjį gyvenimo būdą, jutiklis įjungia arba išjungia šviesą prijungus prie SONOFF RF Bridge. Galite nustatyti sceną, kad prieškambario šviesa įsijungtų įėjus pro duris.

 

Naudojant universalųjį jungtį, jutiklis gali būti lankstus ir pasukamas 360° horizontaliu kampu ir 90° vertikaliu kampu, o tai leidžia nustatyti jutiklį optimaliu kampu, kad matytumėte viską, kas yra jūsų namuose (jutiklis nejuda pats remiantis jūsų pasiūlymu). Kitas patogumas jūsų namams yra tai, kad jutiklį galite naudoti tokioje padėtyje, kur judesį nėra lengva aptikti, jį pritvirtinus prie universaliosios jungties, ir tiesiog pasukti universalaus jungties galvutę, kad gautumėte nuostabų aptikimo kampą. Be to, jutiklį galite tiesiogiai klijuoti ant objektų paviršiaus, kad aptiktumėte judesį. Tiesiog pasirinkite vieną, kuri jums patinka.

PIR3-RF turi 2 darbo režimus: įspėjimo ir įprastą režimą. Įspėjimo režimu jutiklis suveikia kas 5 s, kai kas nors patenka į aptikimo diapazoną. Įprastu režimu kitas įspėjimo paleidiklis suaktyvinamas, jei per 1 minutę po ankstesnio aptikimo neaptinkamas judesys.

Pastaba:
1. Kad veiktų PIR3-RF jutiklis, reikalingas SONOFF 433MHz RF Bridge.
2. Universalus šarnyras neįeina, įsigykite jį atskirai.

Sonoff PIR3-RF specifikacija

ModelisPIR3-RF
RF433MHz
Baterija CR2450
Detekcijos atstumas Iki 8 metrų

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Sonoff

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai, Apsauga

Komunikacija

RF433

Programėlės

, ,

Pirkėjų atsiliepimai