SONOFF DW2-RF radijo bangomis valdomi durų langų magnetiniai sensoriai

Produkto kodas: M0802070003

4.99  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 5 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 5 vnt.

— OR  —

29 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) RYTOJ, Kovo 21 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) RYTOJ, Kovo 21 d.
Atsiimkite parduotuvėje ŠIANDIEN, Kovo 20 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Sonoff DW2 RF belaidžiai durų langų magnetiniai davikliai

Sonoff DW2 yra naujas Sonoff DW1 RF durų / langų jutiklio versija ir yra suderinama su Sonoff išmaniųjų namų produktų linija. Yra dvi dalys: viena tvirtinama prie durų/lango, kita dalis tvirtinama prie durų/lango rėmo. Nutrūkus magnetiniam ryšiui, įrenginys siunčia įspėjimo signalą apie atidarytą įvykį.

Skirtingai nuo SmartWise DW2+, jis gali aptikti tik durų ar lango atsidarymą ir suaktyvinti kitus išmaniuosius įrenginius, neaptinka uždarymo įvykio. Atviro įvykio metu jis siunčia įspėjimo signalą į RF Bridge (arba relės jungiklį su RF imtuvu), todėl perjungimo veiksmą galima apibrėžti kaip veiksmą eWeLink Smart Scene funkcijoje.

Jungiasi prie kitų Sonoff išmaniųjų įrenginių – pvz. šviestuvai, relės jungikliai valdomi jutikliu – su beviele, 433,92MHz RF (radijo dažnio) technologija per Sonoff RF Bridge ir SmartWise RF Bridge gateway, nereikia laidų. Maitinimas tiekiamas iš vienos 27A tipo (12V) baterijos (į komplektą neįeina).

Naudodami eWeLink programėlę galite gauti įspėjimą apie atidarytus įvykius į savo iOS/Android išmanųjį telefoną, taigi galėsite jį naudoti ir kaip paprastą žadintuvą. Įjungus įspėjimo funkciją, įspėjimas siunčiamas tik į savininko eWeLink paskyrą, įspėjimas negali būti siunčiamas į bendrai naudojamas paskyras.

Turi išmaniosios scenos funkciją, aptiktas atidarytas duris / langą, naudojant eWeLink programėlę, galima suaktyvinti kelis su eWeLink suderinamus Sonoff ir SmartWise WiFi įrenginius (išmaniuosius jungiklius, išmaniąsias relės jungtis ir išmaniuosius lizdus).

Sonoff DW2-RF specifikacija

Modelis DW2-RF
RF 433MHz
Baterija DC 3V AAA baterija

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Sonoff

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

,

Komunikacija

Programėlės

, ,

Pirkėjų atsiliepimai