Moes Wifi buvio sensorius WSS-QY-HP

Produkto kodas: MOES-WSS-QY

52.45  su PVM

Neturime

Neturime

7 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Atsiprašome, šios prekės šiuo metu neturime. Rekomenduojame rinktis iš: Kategorijos: , .

siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Moes Wifi būvio sensorius

Išmanus „Moes“ kompanijos jutiklis, galintis aptikti žmogaus ar didesnio gyvūno buvimą kambaryje. Įrenginyje naudojamas mmWave Radar modulis, fiksuojantis milimetrines bangas ir analizuojantis objekto judėjimą. Jutiklis veikia su Tuya Smart platforma, kurios dėka galite nuotoliniu būdu stebėti savo namų saugumą.

Aplikacijoje rasite daugybę reguliavimo parinkčių, kurios leis puikiai priderinti įrenginį prie savo poreikių. Taip pat galite bendrinti valdymo leidimus su kitais savo namų ūkio nariais. Jutiklis skirtas montuoti lubose.

Kai prijungsite jutiklį prie „Tuya Smart“ programos, jūsų laukia daugybė nustatymų, kuriuos galėsite pritaikyti pagal savo skonį. Prietaisas turi devynis jautrumo lygius ir reguliuojamą judesio aptikimo diapazoną nuo 0,3 m iki 9 m. Taip pat galite pakeisti aliarmo delsą nuo 0 iki 10 sekundžių, kad išvengtumėte per daug klaidingų pavojaus signalų, ir reguliuoti laiką, po kurio nejudantis objektas nebeaptinkamas. Jis neturėtų būti trumpesnis nei 15 sekundžių, kad nepraleistumėte žmogaus judėjimo.

Moes jutiklis taip pat gali prisijungti prie kitų išmaniųjų įrenginių jūsų namuose. Galite sukurti išmanųjį apšvietimą, kuris automatiškai įjungia ir išjungia apšvietimą bei reguliuoja jų ryškumą.

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Moes

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai

Komunikacija

Wifi

Programėlės

, , ,

Pirkėjų atsiliepimai