Home Assistant Green išmanioji namų centralė

Produkto kodas: HA-GREEN

131.25  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

31 Pirkėjas dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Penktadienį, Birželio 14 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Penktadienį, Birželio 14 d.
Atsiimkite parduotuvėje RYTOJ, Birželio 13 d.
* Nemokamas pristatymas perkant šį produktą!
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

 • Produkto garantija
 • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Home Assistant Green

„Home Assistant Green“ yra lengviausias ir labiausiai į privatumą orientuotas būdas automatizuoti savo namus. Ji siūlo lengvą sąranką ir leidžia valdyti visus išmaniuosius įrenginius tik viena sistema, kurioje visi duomenys pagal numatytuosius nustatymus saugomi vietoje. Šiam įrenginiui naudinga klesti „Home Assistant“ ekosistema ir jis kas mėnesį bus tobulinamas naudojant atvirąjį kodą.

Funkcijos

 • Paruoštas naudoti namų asistento įrenginys: norėdami žaisti, prijunkite maitinimo ir tinklo laidus, o mobiliosios programos užtikrina sklandų sąranką, kad pagerintumėte namų automatizavimo patirtį.
 • Viena sistema viskam valdyti: sujunkite savo Apple, Google, Samsung ir Amazon įrenginius su šimtų tūkstančių kitų išmaniųjų įrenginių palaikymu, kurie visi yra vienoje APP
 • Duomenų lokalizavimas: apsaugokite duomenų privatumą naudodami išskirtinį valdymą ir vietinę saugyklą pagal numatytuosius nustatymus
  Plati ir tvari „Home Assistant“ ekosistema: palaikykite „Home Assistant SkyConnect“, skirtą „Zigbee“ / „Thread“, „Home Assistant Cloud“, skirtą balso asistentams, taip pat trečiųjų šalių priedus, palaikančius kitus išmaniuosius standartus.
 • Kas mėnesį tobulinamas atvirojo kodo: puikios atvirojo kodo kūrėjų bendruomenės kas mėnesį prideda naujų funkcijų ir patobulinimų.

„Home Assistant Green“ yra lengviausias būdas pradėti naudotis namų asistentu. Šiame įrenginyje vienoje dėžutėje yra viskas, ko reikia norint paleisti „Home Assistant“. Tiesiog prijunkite maitinimo ir tinklo laidus, ir būsite pradėti veikti. Tuo tarpu jis bus automatiškai atnaujintas į naujausią „Home Assistant“ versiją, o programos mobiliesiems sklandžiai padės atlikti sąrankos procesą.

„Home Assistant“ yra universali išmaniųjų namų platforma, veikianti su „Apple HomeKit“, „Google Home“, „Samsung SmartThings“ ir „Amazon Alexa“. Naudojant galingą aparatinę įrangą, įskaitant 1,8 GHz keturių branduolių ARM procesorių, 4 GB RAM ir 32 GB eMMC atmintį, plokštę galima išplėsti, kad būtų palaikomi papildomi išmanieji standartai. Ji siūlo daugiau nei 2500 integruotų integracijų šimtams tūkstančių išmaniųjų įrenginių ir internetinių paslaugų, leidžiančių valdyti ir automatizuoti visus įrenginius iš vienos programėlės.

Plokštė saugo jūsų duomenis privačius ir saugius, pasiekiamus tik jums. Naudojamas vienos didžiausių pasaulyje atvirojo kodo kūrėjų bendruomenių, „Home Assistant“ kiekvieną mėnesį papildo plokštę naujomis funkcijomis ir patobulinimais, todėl jūsų išmanieji namai niekada jūsų nenuvils.

Ši viena lenta gali būti jūsų pirmasis žingsnis tobulinant išmanųjį namą. Taip pat galite daugiau išplėsti naudodami kitas „Green“ išplečiamas galimybes. Galite pridėti „Home Assistant SkyConnect“, skirtą „Zigbee“ / „Thread“ ryšiui, ir „Home Assistant Cloud“, skirtą balso asistentams, taip pat integruoti trečiųjų šalių priedus, kad palaikytų kitus išmaniuosius standartus.

Aplikacija

 • Išmanus namų valdymas
 • Namų apsauga
 • Energijos valdymas
 • Namų automatizavimo užduotys
 • Nuotolinio valdymo pultas

Savybės / Specifikacija

Svoris 100 g
Gamintojas

Home Assistant SkyConnect

Automatizavimo segmentas

Automatizavimo centralės

Komunikacija

LAN

Programėlės

Pirkėjų atsiliepimai