BlitzWolf BW-AR01 išmanusis Wifi oro kokybės sensorius

Produkto kodas: BWAR01

36.99  su PVM

Neturime

Neturime

19 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Atsiprašome, šios prekės šiuo metu neturime. Rekomenduojame rinktis iš: Kategorijos: , .

siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

BlitzWolf BW-AR01 oro kokybės sensorius

BlitzWolf BW-AR01 išmanusis oro kokybės monitorius. Savo namuose sukurkite sveikatai saugią aplinką. BlitzWolf BW-AR01 Smart oro kokybės monitorius efektyviai aptinka kenksmingas chemines medžiagas, taip pat gali matuoti temperatūrą ir drėgmę.

Jis suderinamas su BlitzWolf programėle, kuri suteikia patogią prieigą prie informacijos ir leidžia patikrinti pasirinkto laikotarpio duomenis. Jame yra kelios skylės, todėl tai garantuoja tikslius matavimus. Taip pat galite prijungti jį prie kitų išmaniųjų įrenginių.

Išsiaiškinkite, kas turi įtakos jūsų namų oro kokybei, ir pasinaudokite įgytomis žiniomis, kad atliktumėte reikiamus pakeitimus. BW-AR01 leidžia tiksliai išmatuoti temperatūrą ir drėgmę, taip pat aptinka formaldehidą (CH2O), anglies dioksidą (CO2) ir lakiuosius organinius junginius (LOJ).

Analizuodami jos renkamus duomenis galite sužinoti, ką turite padaryti, kad sukurtumėte švarią, sveikatai palankią aplinką jums ir jūsų artimiesiems.

Nepaisant mažo dydžio, jutiklis veikia itin efektyviai ir tiksliai. Didelėje jo paviršiaus dalyje yra specialios angos, leidžiančios į ją patekti daugiau oro. Dėl to prietaisas efektyviai aptinka kenksmingus junginius ir užtikrina didelio tikslumo matavimus.

Padarykite, kad monitoriumi būtų patogu naudotis ir gaukite patogią prieigą prie jo renkamos informacijos. BW-AR01 suderinamas su BlitzWolf, Tuya Smart ir Smart Life programėlėmis. Taigi galite lengvai patikrinti matavimus realiuoju laiku iš savo išmaniojo telefono. Tereikia kelių paspaudimų!

BW-AR01 leidžia ne tik patikrinti matavimo rezultatus realiu laiku, bet ir analizuoti surinktą informaciją per dienas, mėnesius ir net metus! Taigi galite patikrinti, kaip pasikeitė oro kokybė ir kas tai turėjo įtakos. Taip jums bus dar lengviau atlikti naudingus pokyčius ir pagerinti gyvenimo komfortą!

Sujunkite jutiklį su kitais išmaniaisiais įrenginiais ir sukurkite sau išmanųjį namą, kuriame gerai gyvenate. Pavyzdžiui, galite padaryti taip, kad padidėjus formaldehido koncentracijai automatiškai įsijungtų oro valytuvas. Taip pat galima nustatyti, kad oro kondicionierius pats pradėtų vėsinti patalpą, kai temperatūra viršija tam tikrą lygį.

Pakuotėje:

  • Oro kokybės monitorius
  • Mikro USB maitinimo laidas
  • Vartotojo vadovas

Blitzwoif BW-AR01Blitzwoif BW-AR01

BlitzWolf specifikacija

Automatizavimo segmentas

Klimatas,Sensoriniai

Gamintojas

BlitzWolf

Komunikacija

Wifi

Energijos šaltinis

Tinklas

Programėlės

Amazon Alexa,BlitzWolf,Google Assistant,Smart life,Tuya

Davikliai

CO2,Drėgmės,Kiti,Temperaturos,VOC

DC maitinimas

5V

Laidas

Micro USB

Formaldehido aptikimo diapazonas

0-10.00 mg/m3

VOC aptikimo diapazonas

0-99.9 ppm

CO2 aptikimo diapazonas

0-1000 ppm

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

BlitzWolf

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai, Klimatas

Komunikacija

Wifi

Programėlės

, , , ,

Pirkėjų atsiliepimai