AJAX StarterKit apsaugos sistemos komplektas juodas

Produkto kodas: AJAX-20287

245.20  su PVM

Neturime

Neturime

12 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Atsiprašome, šios prekės šiuo metu neturime. Rekomenduojame rinktis iš: Kategorijos: , .

siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

AJAX StarterKit

Ajax StarterKit yra „Ajax“ apsaugos sistemos pagrindas.
Išplėtus ją kitais komponentais, ji virsta universalia apsaugos sistema, kuri patikimai apsaugos nuo įsilaužimo, gaisro ar potvynio. „Ajax StarterKit“ yra profesionalus sprendimas, skirtas apsaugoti gyvybę ir turtą, pasižymintis unikaliu nesenstančiu dizainu ir maksimaliu patogumu naudoti.

AJAX signalizacija yra tiesioginis Jablotron arba Paradox sistemų konkurentas saugumo srityje.
Šiuolaikinės koncepcijos, dizaino ir kainos dėka tai yra geriausia bevielė signalizacija rinkoje.

Visos sistemos pagrindas yra „Ajax Hub“ – išmanusis valdymo pultas. Naudodamas unikalų Jeweller saugos protokolą, valdymo pultas palaiko ryšį su kitais jūsų sistemos komponentais. Visi komponentai turi 2-ąjį saugumo lygį, todėl siūlo aukštesnį saugumo lygį. Didžiausiam jūsų patogumui jūsų išmaniajam telefonui sukurta išmanioji „Ajax“ programa, skirta „Android“ ir „iOS“.

„Ajax StarterKit“ apima viską, kas svarbu:

1x Ajax Hub – išmanusis valdymo skydelis
1x Ajax SpaceControl – valdymo pultelis su avariniu mygtuku
1x Ajax DoorProtect – belaidis langų ir durų atidarymo detektorius
1x Ajax MotionProtect – belaidis PIR judesio detektorius

Jeweller 
Jokių laidų, jokių rūpesčių.
„Jeweller“ ryšio protokolas leidžia sujungti komponentus su „Ajax Hub“ iki 2000 m atstumu. Priklausomai nuo atstumo, prietaisai automatiškai reguliuoja radijo signalo galią, taip žymiai pailgindami baterijų tarnavimo laiką. Dėl šios priežasties Ajax įrenginiai gali veikti iki 7 metų nekeičiant baterijos.

„Ajax Cloud“
„Ajax“ skaitmeninė ekosistema išplečia visų „Ajax“ įrenginių galimybes. Debesijos sprendimo dėka visos skaičiavimo operacijos ir procesai apdorojami greitai ir tiksliai. Pavojaus pranešimo perkėlimas iš Ajax Hub į serverį ir vartotoją trunka tik kelias milisekundes. Visą sistemą galima nuotoliniu būdu konfigūruoti ir valdyti naudojant išmaniąją mobiliąją programėlę. Be to, reguliariai atnaujinant įrenginio programinę įrangą, sistemos funkcionalumas nuolat plečiamas.

SmartBracket
Greitas ir profesionalus montavimas

Unikalaus SmartBracket laikiklio dėka Ajax komponentų montavimas yra itin paprastas ir greitas. Komponentai tiekiami su iš anksto įmontuotomis baterijomis, todėl sutaupoma daug laiko. Išmanioji „Ajax“ aplikacija interaktyvių vadovų pagalba padės pasirinkti tinkamą komponentų vietą, naudojant pridedamą jungiamąją medžiagą pritvirtinti SmartBracket laikiklį prie sienos ar lubų, o vėliau į jį įkišti detektorių ar kitą įrenginį.

Išmanioji „Ajax“ programa
Paprastas sistemos valdymas vartotojams

Išmanioji „Ajax“ programa leidžia greitai ir intuityviai valdyti ir konfigūruoti sistemą dieną ir naktį. Atsisiuntus ir įdiegus, jis bus paruoštas naudoti po kelių akimirkų.

– Sistemos būsenos valdymas
– Momentiniai pranešimai
– Vaizdo patvirtinimas IP kameromis
– Nuotolinis testavimas ir konfigūracija
– Išsami sistemos būsenos informacija
– Reguliarūs nemokami atnaujinimai

Savybės / Specifikacija

Svoris 1000 g
Gamintojas

AJAX

Spalva

Juoda

Automatizavimo segmentas

Apsauga

Komunikacija

0–868, 6 MHz., Jeweller 868

Programėlės

,

Pirkėjų atsiliepimai