Sonoff SPM-Main centralė skirta naudoti su SPM-4Relay išplėtimo moduliu

Produkto kodas: SPM-MAIN

29.03  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 2 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 2 vnt.

44 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Birželio 18 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Birželio 18 d.
Atsiimkite parduotuvėje Pirmadienį, Birželio 17 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Sonoff SPM-Main centralė

Vienas SPM-Main blokas gali būti prijungtas prie 32 SPM-4Relays. Kiekvienas SPM-4Relay turi 4 izoliuotus kanalus, kad galėtumėte patogiau valdyti įrenginius.

Galite stebėti energijos suvartojimą, patikrinę eWeLink programą savo mobiliajame telefone. Lengvai gaunate srovę, įtampą ir galią.

Kiekvienas kanalas gali palaikyti maksimalią 20A srovę, nereikia bijoti didelės galios apkrovos. SPM-Main palaiko ryšį su SPM-4Relays per RS-485, kuris leidžia keliuose terminaluose ir stabiliai perduoti duomenis dideliais atstumais. Įjungus apsaugą nuo perkrovos, ji gali apsaugoti jūsų įrenginius nuo perdegimo.

ŠIS PRODUKTAS YRA PAGRINDINIS ĮRENGIMAS. SPM 4-RELAY įrenginiai parduodami atskirai.

Visi jie telpa ant elektros spintelės DIN bėgelio ir užtikrina išmanų valdymą bei galios matavimo funkciją su maks. našumas 20A vienai gaujai, taip pat apsauga nuo perkrovos visoms gaujoms. Tai didelio našumo profesionalus išmaniųjų namų įrankis, skirtas valdyti namus, biurų pastatus, pramoninius pastatus ar net prekybos centrus, kad būtų galima stebėti gyventojų ar nuomininkų energijos suvartojimą.

Pagrindinis SPM įrenginys bendrauja su „eWeLink“ debesimi per Ethernet arba „Wi-Fi“, o su SPM-4 relės moduliais – per RS-485, kuris leidžia perduoti duomenis iš kelių terminalų ir ilgalaikius duomenis. Vienas pagrindinis blokas gali dirbti su iki 32 vnt. 4 relių blokai, todėl bendras 128 x 20A kanalų valdymo ir galios matavimo palaikymas.

Įrenginyje yra SD kortelės lizdas, galite įdėti SDHC atminties kortelę (nepridedama prie gaminio), kad išsaugotumėte iki 180 dienų suvartojimo duomenis ir patikrintumėte duomenis per HTTP API. Duomenis taip pat galima eksportuoti.

Prekės savybės:
Nuotolinis įjungimas / išjungimas – bet kada ir bet kur, nuo šiol visus kanalus galėsite įjungti ir išjungti nuotoliniu būdu.
Galimybė pridėti iki 32 vnt. 4 kanalų galios matavimo relės prie pagrindinio kanalo, bendras palaikymas iki 128 nepriklausomų kanalų
Tinka prie DIN bėgelio
SD kortelės palaikymas: palaiko 8GB-32GB SDHC atminties kortelės pridėjimą, kad būtų galima saugoti iki 180 dienų vartojimo duomenis
Savarankiškas kanalų valdymas
Fiziniai įjungimo/išjungimo mygtukai 4 relių įrenginiuose
Apsauga nuo perkrovos visiems kanalams
„Mobil App“ – nemokama „iOS“ ir „Android“ mobilioji programėlė: „eWeLink“, prisijungianti prie „eWeLink IoT“ debesies
Sinchronizavimo būsena – patikrinkite faktinę relės būseną (įjungta arba išjungta) naudodami programą mobiliesiems
Bendrinkite valdymą – valdykite įrenginį kartu su savo šeima

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Sonoff

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Valdikliai

Komunikacija

Wifi

Programėlės

, ,

Pirkėjų atsiliepimai