Sonoff NSPanel išmanioji Wifi 2 kanalų namų valdymo panelė

Produkto kodas: sonoff-NSPanelEU

51.44  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 7 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 7 vnt.

48 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) RYTOJ, Balandžio 11 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) RYTOJ, Balandžio 11 d.
Atsiimkite parduotuvėje ŠIANDIEN, Balandžio 10 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Sonoff NSPanel 2 kanalų namų valdymo panelė

Sonoff NSPANEL-EU Daugiafunkcis valdymo centras jutikliniame skydelyje. Sonoff NSPanel siūlo centralizuotą išmanų buitinių prietaisų, šviesos taškų valdymą, išmanų temperatūros valdymą, scenarijus pagrįstą derinį arba įrenginių grupių valdymą.

Jutiklinis ekranas su dviem mygtukais, bet taip pat yra du WiFi jungikliai ir temperatūros bei drėgmės jutiklis, leidžiantis jį naudoti kaip termostatą.

Ką daryti, jei galėtumėte lengvai vienu palietimu centralizuotai valdyti kelis savo namuose esančius prietaisus, aplinkos temperatūrą ir suaktyvinti iš anksto nustatytas scenas pagal jūsų pageidavimus?

Būtent tai NSPanel daro už jus: nuo šviestuvų, aušintuvo, šildymo, elektrinių langų ir užuolaidų naujasis namų automatikos pasaulis pagerins jūsų gyvenimą išmaniuosiuose namuose!

NSPanel centralizuotai integruoja HMI valdymą, išmanųjį temperatūros valdymą ir išmanųjį sieninį jungiklį, paversdamas jūsų namus patogia ir išmania vieta.

Keli interaktyvūs valdymo režimai

ARTIMAS ATSTUMAS

Patogus HMI išmaniojo jutiklinio skydelio ir dviejų kanalų sieninio jungiklio derinys. Tinka ryškumui, aplinkos temperatūrai ir kt. reguliuoti iš arti

VIDUTINIS ATSTUMAS

Itin išmanus ir jautrus valdymas balsu namų automatizavimui per Alexa, Google Assistant arba Alice.

ILGAS ATSTUMAS

Išmaniai valdykite savo namus naudodami eWeLink programėlę su jos daugianacionalinėmis galimybėmis net lauke. Išmanusis apšvietimas su lengvumu NSPanel naudoja HMI skydelio dizainą, kuris centralizuotai valdo įvairius prietaisus, leidžiančius juos valdyti itin patogiu būdu!

Naudodami NSPanelį, šiame HMI skydelyje galite pasirinkti bet kokius apšvietimo parametrus, nesvarbu, ar tai būtų ryškumas, pritemdymas, RGB ar spalvų temperatūra.

Greita prieiga prie scenos tinkinimo Norite konkretaus nustatymo, kad išlaikytumėte kambario temperatūrą ir ryškumą, kai dirbate, miegate ar tiesiog žiūrite filmą?

NSPanel leidžia iš anksto nustatyti konkrečias kelių pasirinktų scenų sąlygas, kad galėtumėte jas bet kada suaktyvinti.

Tai reiškia, kad galite perjungti filmo žiūrėjimo režimą į išjungimo vienu paspaudimu režimą ir iš karto suaktyvinti visas scenos nuostatas.

Grupės valdomas išmanusis valdymas Įsivaizduokite, kad kartais grįžę namo galbūt norėsite tiesiog įjungti vieną iš šviesų ir mėgautis savo laiku tyloje, bet kartais taip pat galite įjungti visas šviesas, kad pasveikintumėte šeimą ar draugus.

„NSPanel“ leidžia valdyti to paties tipo išmaniųjų namų įrenginius atskirai arba grupėmis, atsižvelgiant į jūsų konkrečias nuostatas.

Galite lengvai pakoreguoti šiuos nustatymus pagal savo skonį, palikdami jums visišką laisvę mėgautis išmaniaisiais namais kaip norite.

Pažangi temperatūros kontrolė: palaikykite stabilią namo temperatūrą

Įrengtas galingas integruotas termostatas ir aplinkos jutikliai, NSPanel jaučia aplinkos temperatūrą ir leidžia įjungti šildymo ar vėsinimo įrenginius, kad jie visada automatiškai išlaikytų stabilią kambario temperatūrą ir prisitaikytų prie pageidaujamos temperatūros.

Kitaip tariant, galite atsisveikinti su karšto ar šalčio šuoliais savo vietoje!

Rankinis termostato režimas

Pasiekite norimą temperatūrą bet kuriuo metu

Tinkinkite ir iš anksto nustatykite pageidaujamą temperatūrą

Rankinis termostato režimas leidžia reguliuoti temperatūrą bet kuriuo metu ir išlaikyti ją vienodą bei stabilią, o automatinis termostato režimas suteikia kitų galimybių.

Galite nustatyti skirtingą patalpų temperatūrą skirtingu paros metu, o NSPanel automatiškai įjungia šildymo arba vėsinimo prietaisus, kad jūsų namų vidaus temperatūra tam tikru momentu būtų palaikoma pagal jūsų tvarkaraštį ir nustatymus.

Dviejų kanalų jungiklis geresniam programų valdymui Nors NSPanel galite valdyti kelis įrenginius, įrenginyje taip pat yra du nepriklausomi fiziniai mygtukai, leidžiantys valdyti du dažniausiai naudojamus įrenginius atskirai, kaip darėte anksčiau!

Nuotolinis APP valdymas, be laiko ir erdvės apribojimų

Kai NSPanel sklandžiai veikia su eWeLink programėle, jūsų išmaniųjų namų patirtis bus maksimaliai padidinta! Prietaisų valdymas nebėra apribotas laiku ir erdve.

Be tiesioginio valdymo skydelyje, naudodamiesi programėle taip pat galite nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti visus savo išmaniųjų namų aspektus.

Laikykite savo automatizavimo nuostatas

Įspūdingai, SONOFF NSPanel Smart Scene Wall Switch leidžia jums nustatyti elektros prietaisų laiko nuostatas ant dviejų kanalų jungiklio, paversdamas įrenginius išmanesniais įrenginiais su automatiniu laiko valdymu.

Pavyzdžiui, namo apšvietimas gali išsijungti automatiškai 23:30 val.

Nereikia to daryti patiems!

Sonoff NSPanel specifikacija

ModelisNSPanel-EU
Įvestis100-240V ~ 50 / 60Hz 4A Max
Išvestis100-240V ~ 50 / 60Hz 2A / Kanalui 4A
LED apkrova150W / 110V / Kanalui, 300W / 110V / Viso – 300W / 220V / Kanalui, 600W / 220V / Viso
WifiIEEE 802.11 b / g / n 2.4GHz
Bluetooth4.2 BLE
TFT ekrano dydis3.5 ″
Ekrano rezoliucija480 * 320px
Išmatavimai86x86x41.7mm
sonoff nspanel

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Sonoff

Spalva

Juoda

Automatizavimo segmentas

Apšvietimas, Valdikliai

Kanalai

Komunikacija

Wifi, Bluetooth

Programėlės

, ,

Pirkėjų atsiliepimai