Sonoff Mini R4 Extreme 1 kanalo 10A išmanioji relė (MINIR4)

Produkto kodas: SON-REL-MINI-R4

9.66  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

43 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Liepos 16 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Liepos 16 d.
Atsiimkite parduotuvėje Pirmadienį, Liepos 15 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Sonoff Mini R4 Extreme

Naujasis Sonoff MINIR4 yra ypatingas mini WiFi išmanusis jungiklis su ESP32 lustu, kuris tradicinius jungiklius paverčia išmaniaisiais jungikliais. Jį galite naudoti šviestuvams ir elektroniniams prietaisams valdyti ir automatizuoti nuotoliniu būdu, o dėl mažo dydžio (tik 33 x 40 mm) telpa į įvairias montavimo dėžutes, įskaitant ir mažiausias ES tipo/86 tipo/120 tipo montavimo dėžes.

Sonoff MINI R4, dar vadinamas Sonoff Mini Extreme, palaiko išorinio jungiklio valdymą ir lengvai jungiasi prie momentinio jungiklio, durų išėjimo jungiklio, SPDT jungiklio, fiksavimo jungiklio ir net sausų kontaktų jutiklių, kaip ir ankstesnė Sonoff Mini R2 versija.

Kaip nauja funkcija, MINI R4 taip pat turi “atjungimo relės” režimą, o tai reiškia, kad išorinių jungiklių ir relės būsenos yra atskirtos, todėl išorinio jungiklio mygtuko naudojimas neturės įtakos relės būsenai. Net ir tada galite naudoti išorinį jungiklį, kad suaktyvintumėte išmaniąją sceną ir valdytumėte kitą įrenginį, įrenginių grupę ar automatiką.

Kadangi „Mini R4“ turi ESP32 lustą, įrenginys palaiko „Bluetooth“. Įrenginio susiejimas su „eWeLink“ taip pat apdorojamas „Bluetooth“ pagrindu susiejant su telefonu, o „MINIR4“ taip pat turi „eWeLink-Remote“ šliuzo / šakotuvo funkciją, „Sonoff“ patentuotą „Bluetooth“ protokolą vietiniam nuotoliniam valdymui. „Sonoff“ kaip atskirai parduodamus gaminius siūlo R5 belaidį jungiklį ir S-MATE modulį (turi būti montuojamas į sieninę dėžę už tradicinio jungiklio), kurie gali valdyti MINI R4 vietoje per „eWeLink-Remote“ signalą arba netgi gali suaktyvinti kitus išmaniuosius įrenginius su protinga scena.

Kaip ir visi kiti „eWeLink“ relės moduliai, jis palaiko įjungimo/išjungimo, maitinimo įjungimo būsenos (ĮJUNGTA / IŠJUNGTA / PASKUTINĖ BŪSENA), išmaniųjų scenų (automatikos) ir įjungimo (AUTO IŠJUNGIMO ir AUTO ĮJUNGIMO) funkcijas. Taip pat, siekiant apsaugoti elektros tinklą nuo perkrovos, galima nustatyti įjungimo delsą po įrenginių elektros energijos tiekimo nutraukimo.

Naujasis Sonoff Mini Extreme R4 modulis yra 40 % mažesnis nei MINI R2 ir 60 % mažesnis nei Mini R3 gaminio versija.

„Sonoff R4 Extreme“ palaiko „Google Assistant“ („Google Home“) ir „Amazon Alexa“ balso padėjėjų valdymą balsu.

„Sonoff R4 Wi-Fi“ relė suderinama su „Home Assistant“, „eWeLink Web UI“ (reikia „eWeLink Advanced“ prenumeratos) ir IFTTT (reikia „eWeLink Advanced“ prenumeratos).

Suderinama su:

Sonoff R5 belaidis eWeLink nuotolinio (Bluetooth) jungiklis, baltos ir neryškios pilkos spalvos ir
Sonoff S-Mate belaidis eWeLink nuotolinis (Bluetooth) modulis

Daugiau apie Sonoff MINIR4 jungilius galite rasti čia.

Sonoff specifikacija

Automatizavimo segmentas

Valdikliai

Gamintojas

Sonoff

Matmenys

3,3 × 3,95 × 1,68 cm

Spalva

Balta

Korpusas

PC V0

Komunikacija

BluetoothWifi

Energijos šaltinis

Tinklas

AC maitinimas

110-230V

Programėlės

Amazon AlexaEwelinkGoogle AssistantHome AssistantIFTTT

Darbinė temperatūra

-10℃ – 40℃

Didžiausia apkrova (A)

10A

El. sąnaudų matavimas

Ne

Kanalai / Išėjimai

1 – kanalo

Valdiklio funkcijos

Valdymas per jungiklį

Vietinio tinklo režimas

Taip, jei ryšys su eWeLink debesiu yra atjungtas, ribotos funkcijos

2 arba 3 krypčių perjungimas

taip, dvipusis palaikymas gali veikti su standartiniu jungikliu ir momentiniais jungikliais bei SPDT jungikliais, taip pat galima susieti belaidžius eWeLink nuotolinius jungiklius

Programėlės produktams

eWeLink yra programų platforma, palaikanti įvairių išmaniųjų įrenginių, įskaitant Sonoff, prekės ženklus. Be to, eWeLink dirba kartu su IFTTT, tarnaudama kaip pagrindinis namų valdymo centras.

Savybės / Specifikacija

Svoris 33 g
Gamintojas

Sonoff

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Valdikliai

Kanalai

Komunikacija

Wifi, Bluetooth

Programėlės

, , , ,

Pirkėjų atsiliepimai