Sonoff DUALR3 išmanioji 2 kanalų relė su elektros sąnaudų matavimu

Produkto kodas: dualr3

14.70  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 1 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 1 vnt.

45 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) RYTOJ, Balandžio 12 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) RYTOJ, Balandžio 12 d.
Atsiimkite parduotuvėje ŠIANDIEN, Balandžio 11 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Sonoff DUALR3 2 kanalų relė

Sonoff DUALR3 galimi trys darbo režimai. DUALR3 komplektuojamas su perjungimo, variklio ir skaitiklio režimais. Viena iš būdingų funkcijų yra roletų ir langų išmanusis valdymas variklio režimu.

Dvigubas dviejų krypčių valdymas. Dvigubo relės jungiklio modulis paskirsto apkrovą į du įėjimus, palyginti su paprasta relė, kurią šis darbo mechanizmas leidžia valdyti dvipusiu dviejų įrenginių valdymu.

Valdykite elektros variklius

Sonoff DUALR3 gali veikti kaip išmanusis 100–240 V kintamosios srovės variklio valdymo modulis, kaip vamzdinis variklis, skirtas dvikryptėms motorinėms užuolaidoms, žaliuzėms, roletams, tentams ir kt.

*Sonoff DUALR3 tinka keturių laidų (GND, neutralus, Forward ir Reverse) kintamosios srovės varikliams, pvz., Vamzdiniams varikliams.

Sonoff DUALR3 veikia su kitais Sonoff produktais. Tiesiog pasakykite „Siri“ ir jis automatiškai uždarys uždangą, kad sukurtumėte romantišką aplinką.

Patogiam gyvenimui planuokite atidarymą ir uždarymą. Norite būti pažadintas su pirmuoju saulės spinduliu, arba pakoreguoti užuolaidų atidarymo procentą, kad išvengtumėte baldų nudeginimo nuo saulės? Sonoff DUALR3 gali padėti jums lengvai tai atlikti, tiesiog prijunkite ją prie motorinės užuolaidos ir mėgaukitės protingu gyvenimu.

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Sonoff

Automatizavimo segmentas

Elektros apskaita, Valdikliai

Kanalai

Komunikacija

Wifi

Programėlės

, , ,

Pirkėjų atsiliepimai