Shelly Plus Smoke Wifi dūmų sensorius / sirena

Produkto kodas: SHELLY-PLUS-SMOKE

55.65  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

18 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Gegužės 21 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Gegužės 21 d.
Atsiimkite parduotuvėje RYTOJ, Gegužės 20 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Shelly Plus Smoke Wifi dūmų sensorius / sirena

Shelly Plus Smoke yra belaidis, baterijomis veikiantis signalizatorius, galintis padėti papildomai apsaugoti jūsų namus, šeimą ir augintinius. Jo ilga eksploatavimo trukmė, didelis jautrumas ir „Wi-Fi“ technologija leidžia nuolat stebėti, ar namuose nėra dūmų, ir apsaugoti savo šeimą, kad ir kur būtumėte.

Funkcionalumas

  • Wi-Fi ir Bluetooth ryšys – prijunkite Shelly Plus Smoke prie savo Wi-Fi tinklo. HUB nereikia!
  • 1 metų baterijos veikimo laikas – pasikliaukite mažai bateriją eikvojančia technologija.
  • Garso ir šviesos įspėjimai – jei aptinkami dūmai, „Shelly Plus Smoke“ suaktyvins garsų garsą (>85 db) ir šviesos signalą.
  • Lengvai montuojamas – „Shelly Plus Smoke“ yra be laidų ir neturi kampo apribojimų, todėl jį labai lengva montuoti.
  • Greitas pranešimas – nesvarbu, kur esate, „Shelly Plus Smoke“ nedelsdamas praneš jums apie bet kokį pavojų.
  • Išmaniosios scenos – nustatykite pasirinktines scenas derindami „Shelly Plus Smoke“ su kitais „Shelly“ įrenginiais.

Aptikus bet kokį pavojų, „Shelly Plus Smoke“ nedelsdamas informuos jus ir jūsų šeimos narius realiuoju laiku ir leis jums imtis veiksmų, nesvarbu, kaip toli esate.

Dūmų ar gaisro atveju galite nustatyti išmaniuosius veiksmus savo „Shelly“ įrenginiams, kad apsaugotumėte savo šeimą ir namus! Šios scenos gali būti pritaikytos pagal savo skonį ir vykti tikslia tvarka ir laiko intervalu.

Kai „Shelly Plus Smoke“ aptinka pavojų, skamba garsus pavojaus signalas, kad visi viduje esantys girdėtų, o „sim“ paleidžia suasmenintą sceną, kurią pasirinkote įvykiui, ir praneša jums per programą, nesvarbu, kiek toli esate nuo namų.

Siekdama išvengti tolesnės žalos, „Shelly Plus Smoke“ gali suaktyvinti kitus jūsų „Shelly“ įrenginius naudodama scenas ar žiniatinklio kabliukus, kad greitai atjungtų maitinimą visiems patalpoje, kurioje kilo gaisras, esantiems prietaisams.

Kartu su Shelly Motion2 galite būti akimirksniu įspėti, jei kambaryje aptinkamas judesys. Be to, naudojant žiniatinklio kabliukus, jis gali suaktyvinti kitus įrenginius, pvz., fotoaparatus, garsiakalbius ar bet kokius prijungtus įrenginius, kad galėtumėte stebėti iš tolo.

Jei namuose turite RGBW lemputes, juosteles ar signalizacijas, „Shelly Plus Smoke“ gali paskatinti juos raudonuoti ir nukreipti į artimiausią išėjimą visiems, esantiems namuose. Tuo pačiu metu visos durys gali būti atrakintos, kad jūsų šeima galėtų greitai išeiti iš namų.

„Shelly Plus“ dūmų signalizacija gali atlikti tiesioginius veiksmus kituose jūsų vietinio tinklo įrenginiuose neprisijungusi prie interneto ar „Shelly Cloud“. Pasitikėkite greitu atsako laiku ir vietinėmis scenomis, kad jūsų namai būtų saugūs.

Atsisiųskite „Shelly Cloud“ programą. Prisiregistruokite / prisijunkite prie savo paskyros, kad pradėtumėte kelionę išmaniuosiuose namuose ar biure. Galima iOS, Android ir Huawei!

„Shelly“ įrenginiai suderinami su „Alexa“, „Google Home“, „Android“ ir „iOS“. Kartu su balso asistentu galite valdyti „Shelly“ įrenginius tik savo balsu!

Taip pat palaikykite MQTT, SmartThings, HomeAssistant, REST, HomeSeer, Homey, Hubitat, ioBroker, SYMCAN, openHAB ir kt.

Shelly specifikacija

Automatizavimo segmentas

ApsaugaSensoriniai

Gamintojas

Shelly

Programėlės

Amazon AlexaGoogle AssistantGoogle HomeHome AssistantHomeyopenHABShelly Cloud

Komunikacija

BluetoothWifi

Energijos šaltinis

Baterija

Baterijos tipas

CR123A

baterijos tarnavimo laikas

iki 3 metų

Matmenys

86x86x31 ±0.5 mm

Korpusas

Plastikas

Darbinė temperatūra

0 °C to 55 °C

Dūmų sensorius

Photoelectric

Montavimas

Lubos

Spalva

Balta

CPU

ESP32

Bluetooth protokolas

4.2

Veikimo atstumas

30-50 metrų

Programėlė Shelly produktams

Valdykite Shelly įrenginius išmaniai. Itin plačiai konfigūruojamos išmaniosios relytės kurių pagalba profesionaliai galėsite automatizuoti ir valdyti savo namus ar ofisą. Galimybė valdyti relytes ne tik su programėle telefonu, bet taip pat susikurti ir suprogramuoti unikalų relyčių valdymą ir platformą.

Suderinami balso asistentai

Pritaikykite savo namams

Shelly įrenginiai yra suderinami su kitomis plačiausiai pripažintomis vietinėmis ir Cloud pagrįstomis namų automatizavimo platformomis. Norint įtraukti savo Shelly įrenginius į namų automatizavimo platformas, tokias kaip „Google Home“ ar „Alexa“, būtina turėti „Shelly“ vartotojo paskyrą.

Savybės / Specifikacija

Svoris 100 g
Gamintojas

Shelly

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai, Apsauga

Komunikacija

Wifi, Bluetooth

Programėlės

, , , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai