Shelly BLU durų/langų jutiklis su LUX ir pasvirimo kampo matavimu

Produkto kodas: SHELLY-BLU-DWS-WHT

20.99  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

46 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymasPlanuojama: Antradienį, Kovo 12 d.
Atsiimkite paštomatePlanuojama: Antradienį, Kovo 12 d.
Atsiimkite parduotuvėjePlanuojama: Pirmadienį, Kovo 11 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Shelly BLU magnetinis jutiklis

Shelly BLU durų langų jutiklis – tai naujas Europos gamintojo produktas, išleistas 2023 m. birželio pabaigoje: labai mažas, baterijomis maitinamas durų/langų atidarymo jutiklis naudojant Bluetooth technologiją.

Įrenginys gali prisijungti prie „Shelly Plus“ arba „Shelly Pro“ relės modulio „Bluetooth“ imtuvo ir naudoti jį prisijungiant prie kitų „Shelly“ įrenginių vietiniame tinkle arba internete. Prietaisas taip pat aprūpintas šviesos jutikliu, todėl galima sukurti valdiklį, kuris įjungia šviesas tik atidarant duris sutemus.

Dėl įmontuoto posvyrio jutiklio taip pat galite jį montuoti ant stumdomų langų ir stumdomų durų bei sukurti automatizavimą, skirtą pasvirimui tam tikru kampu, atskiriant atidarymą ir uždarymą.

Jis gali būti pritvirtintas prie durų ar lango su (pridedama) dvipuse lipnia juosta.

Remiantis gamyklos specifikacijomis, „Bluetooth“ diapazonas yra ne daugiau kaip 10 m viduje ir ne daugiau kaip 30 m lauke, per kurį jį galima suporuoti ir valdyti su įdiegta „Shelly Plus“ arba „Pro“ serijos rele, kuri bus naudojama kaip „Bluetooth“ šliuzas.

Pagal numatytuosius nustatymus įrenginys siunčia informaciją apie atidarymo/uždarymo būseną, ryškumą ir akumuliatoriaus būseną iš karto, kai pakeičiama atidaryta/uždaryta būsena, o po kelių sekundžių siunčia informaciją apie pasvirimo kampą.

Perjungus į švyturio režimą, kas 30 sekundžių siunčiama atidaryta/uždaryta būsena, pakreipimo kampas, apšvietimo lygis ir akumuliatoriaus būsena, o tai greičiausiai sutrumpina baterijos veikimo laiką.

Įrenginys suderinamas su „Shelly“ „Bluetooth“ išmaniųjų namų sistema, pvz., „Shelly Plus“ ir „Pro“ serijos relių moduliais, ir gali būti su jais susietas naudojant „Shelly Smart Control“ programą. Tačiau jis taip pat suderinamas su kitais įrenginiais ir platformomis, kurios palaiko „Shelly Blu“ durų lango jutiklio BTHome protokolas, daugiau informacijos rasite www.bthome.io.

Shelly specifikacija

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai

Gamintojas

Shelly

Komunikacija

Bluetooth

Programėlės

Amazon AlexaGoogle AssistantGoogle HomeHome AssistantHomeyopenHABShelly Cloud

Energijos šaltinis

Baterija

Baterijos tipas

CR2032

Baterijos veikimo laikas

5 metai

Davikliai

KitiMagnetiniaiŠviesos

Veikimo atstumas

Atviroje vietoje iki 30m patalopje iki 10m

Matmenys

35x35x7mm

Darbinė temperatūra

-20°C – 40°C

Spalva

Balta

Programėlė Shelly produktams

Valdykite Shelly įrenginius išmaniai. Itin plačiai konfigūruojamos išmaniosios relytės kurių pagalba profesionaliai galėsite automatizuoti ir valdyti savo namus ar ofisą. Galimybė valdyti relytes ne tik su programėle telefonu, bet taip pat susikurti ir suprogramuoti unikalų relyčių valdymą ir platformą.

Shelly įrenginiai yra suderinami su kitomis plačiausiai pripažintomis vietinėmis ir Cloud pagrįstomis namų automatizavimo platformomis. Norint įtraukti savo Shelly įrenginius į namų automatizavimo platformas, tokias kaip „Google Home“ ar „Alexa“, būtina turėti „Shelly“ vartotojo paskyrą.

Savybės / Specifikacija

Svoris 35 g
Gamintojas

Shelly

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai

Komunikacija

Bluetooth

Programėlės

, , , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai