Shelly apėjimas (Bypass)

Produkto kodas: shelly-bypass

6.09  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

14 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Penktadienį, Birželio 14 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Penktadienį, Birželio 14 d.
Atsiimkite parduotuvėje RYTOJ, Birželio 13 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Shelly apėjimas (Bypass)

Kam naudojamas „Shelly“ aplinkkelis ir kodėl man jo reikia?

Apvažiavimas be neutralių įrenginių

„Shelly“ aplinkkelis nėra naudojamas jokiuose neutraliuose įrenginiuose, suderinamuose su „Shelly 1L“ ir „Shelly Dimmer 2“, kad mažo galingumo programos galėtų tinkamai veikti.

Neseniai pristatę Shelly 1L į „Shelly Home Automation“ asortimentą, galbūt pastebėjote priedą, kurį galima įsigyti būtent su „Shelly 1L“, vadinamą „ Shelly Bypass“ . Parduodame „Shelly Bypass“ parduotuvėje kaip atskirą produktą arba kaip priedą prie bet kokių „Shelly 1L“ ar „Shelly Dimmer 2“ įrenginių, tačiau kas jie iš tikrųjų yra ir ar jums jų reikia?

Puikus dalykas Shelly 1L ir Shelly Dimmer 2 yra tai, kad jie dirba be neutralios linijos. Tai puiki žinia mums čia, JK, jei norite pridėti „Shelly“ įrenginį už šviesos jungiklio, kuriame paprastai neturime neutralios laido.

Kas yra „Shelly“ aplinkkelis?

Shelly“ aplinkkelis reikalingas, kai yra neutrali viela ir kai energijos suvartojama mažiau nei 20 vatų. Jei šviesos apkrova yra labai maža (paprastai, LED žibintai), turite pridėti tam tikros formos apkrovą, ten atsiranda aplinkkelio poreikis!

Užuot išjungę šviesą, Shelly 1L ir Shelly Dimmer 2 pritemdo šviesą taip žemai, kad nustoja švytėti, paliekant labai mažą srovę, tekančią „Shelly“ įrenginio grandine, kad ji veiktų net ir tada, kai šviesa išjungta.

Ar man reikia „Shelly“ aplinkkelio

Dauguma JK lempučių yra mažesnės nei 20 vatų.

Jei Shelly 1L arba Shelly Dimmer 2 naudojate vietoje, kurioje nėra neutralaus laido (pvz., Už šviesos jungiklio) ir gyvenate JK, taip greičiausiai taip ir darote.

Kur aš turiu įdiegti „Shelly Bypass“

Jei montuojate „ Shelly“ aplinkkelį apšvietimo grandinėje Jungtinėje Karalystėje, turėsite pritvirtinti „Shelly“ aplinkkelį tarp išvesties laido, einančio į lemputę, ir neutralaus, einančio į kitą lemputės pusę. Tokiu būdu pajungti laidą bus labai nenatūralu. Daugelis JK žmonių turi lubų rožę ar šviestuvus, leidžiančius erdvę „Shelly“ aplinkkeliui. Jie yra tikrai maži, yra tik 39 mm x 23 mm x 7 mm.

Ar man reikia „Shelly“ aplinkkelio, jei turiu neutralią laidą?

Ne, jums reikia „Shelly“ aplinkkelio tik ten, kur nėra neutralios vielos.

Jei turite neutralią laidą, galite apsvarstyti „ Shelly 1“ arba „ Shelly 1PM“, nebent jums konkrečiai reikalinga reguliavimo funkcija.

„Shelly Bypass“ tinka „Shelly 1L“, kai varžinė apkrova yra mažesnė nei 20 W be prijungto neutralaus, arba „Shelly Dimmer 2“, kai apkrova yra mažesnė nei 10 W be prijungto neutralaus.

Kaip tai veikia?

  • Atsisiųskite „Shelly Cloud“ programą į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį
  • Prijunkite „Shelly Bypass“ prie „Wi-Fi“ maršrutizatoriaus
  • Įdėkite įrenginį visur, kur norite
Suderinama su„Shelly 1L“, „Shelly DImmer 2“
Maitinimo šaltinis110–230 V ± 10%, 50 / 60Hz.
IP įvertinimasIP20
Dydis39 mm x 23 mm x 7 mm

Savybės / Specifikacija

Svoris 50 g
Išmatavimai 65 × 65 × 28 mm
Gamintojas

Shelly

Automatizavimo segmentas

Priedai

Pirkėjų atsiliepimai