Philips Hue Zigbee Lauko judesio jutiklis IP54

Produkto kodas: 929003067401

52.94  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 3 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 3 vnt.

32 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Gegužės 28 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Gegužės 28 d.
Atsiimkite parduotuvėje Pirmadienį, Gegužės 27 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Philips Hue Lauko judesio jutiklis

Prie savo sistemos pridėkite „Philips Hue“ lauko jutiklį ir automatiškai valdykite lauko apšvietimą. Šį visiškai belaidį, baterijomis maitinamą jutiklį galite pritvirtinti bet kur, o norėdami įjungti apšvietimą – tiesiog praeikite pro šalį.

Lauko jutiklį lengva įrengti, jis visiškai belaidis. Todėl norint įrengti nereikia elektrikos. Tiesiog išpakuokite jutiklį, sukonfigūruokite jį pagal programą ir pritvirtinkite norimoje vietoje. Jutiklis konfigūruojamas, dienos šviesa ir judesio jautrumas nustatomas naudojant „Philips Hue app“.

„Philips Hue“ lauko jutiklis specialiai sukurtas naudoti lauko sąlygomis, o siekiant užtikrinti jo efektyvumą buvo atlikti sudėtingi bandymai. Ši lempa sukurta pagal IP54: ji yra apsaugota nuo iš bet kurios pusės purškiamo vandens. Gaminys atlaikys stiprų lietų ir kitas oro sąlygas.

Lauko jutiklis įjungia „Philips Hue“ lempas automatiškai, kai kas nors praeina – lauke ir viduje. Prijungę jutiklį prie „Hue Bridge“ naudodami „Philips Hue“ programą galite pasirinkti, kurias šviesas įjungti net ir namo viduje. Be to, pasirinkite aplinką arba apšvietimo nustatymą, kurį reikėtų suaktyvinti. Integruotas jutiklis „nuo sutemų iki aušros“ užtikrina, kad jūsų lempos įsijungtų, tik kai lauke tamsu ir taip padėtų taupyti energiją.

Philips hue specifikacija

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai

Gamintojas

Philips hue

Komunikacija

ZigBee

Energijos šaltinis

Baterija

Baterijos tipas

AA

Baterijos

2 x AA

Programėlės

Amazon AlexaApple Home KitGoogle AssistantGoogle HomeHome AssistantHomeyPhilips HueSmart Things

Matmenys

76x76x56

Spalva

Juoda

Darbinė temperatūra

-20°C to 45°C

IP

IP54

Aptikimo atstumas

10 m.

Davikliai

Judesio

Kampas

160 laipsniu

Philips programėlės

Valdykite visas „Philips Hue“ lemputes, nesvarbu, ar naudojate „Bluetooth“, ar „Hue Bridge“. Pagrindinė „Philips Hue“ sistemos programėlė leidžia įjungti ir išjungti apšvietimą, sukurti automatizavimą ir laikmačius ir netgi atnaujinti „Bluetooth“ sistemą pridedant Hue Bridge.
SmartThings programėlė yra pasaulinės klasės platforma, turinti vieną didžiausių suderinamų produktų ekosistemų, kuri sujungia šimtus išmaniųjų namų įrenginių į vieną viso namo valdymo sprendimą.

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Philips hue

Spalva

Juoda

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai

Komunikacija

ZigBee

Programėlės

, , , , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai