Philips Hue White Ambiance GU10 LED 4.3W Zigbee, Bluetooth

Produkto kodas: 929001953309

28.99  su PVM

Neturime

Neturime

11 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Atsiprašome, šios prekės šiuo metu neturime. Rekomenduojame rinktis iš: Kategorijos: , , .

siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Philips Hue White Ambiance GU10

Apšvieskite savo namus nuo šiltos baltos iki vėsios dienos šviesos naudodami šį išmanųjį LED tašką su GU10 tvirtinimu. Dėl 50 000 baltos spalvos atspalvių šioje „Philips Hue White“ atmosferos vietoje visada yra tinkama šviesa atsipalaiduoti, susikaupti, skaityti ar suteikti energijos. Naudodami „Bluetooth“ funkciją ir pridedamą programėlę, galite greitai valdyti iki 10 lempų ir nustatyti visas lempas į ryškesnę šviesą, pritemdytą apšvietimą arba vieną iš iš anksto užprogramuotų apšvietimo receptų. Prisijungę prie „Hue Bridge“ gausite prieigą prie visų galimų išmaniojo apšvietimo funkcijų, tokių kaip apšvietimo siužetų suasmeninimas, laikmačių nustatymas ir daug daugiau.

Tiesiogiai per Bluetooth valdykite iki 10 lempų
Pridėkite iki 10 išmaniųjų šviestuvų ir lengvai valdykite juos vienu prisilietimu naudodami Hue programą savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

Sukurkite tinkamą atmosferą nuo šiltos iki šaltos baltos šviesos
Šios lempos siūlo skirtingų atspalvių nuo šiltos iki šaltos baltos šviesos. Kadangi apšvietimas gali būti visiškai pritemdytas nuo labai ryškių iki subtilių naktinių šviesų, bet kurią akimirką galite reguliuoti šviesas iki tobulo atspalvio ir ryškumo.

Sukurkite tobulus šviesos receptus savo kasdieninei veiklai
Patirkite keturių standartinių šviesos receptų patogumą ir malonią atmosferą, ypač kasdienei veiklai: energija ir susikaupimas, skaitymas ir atsipalaidavimas. Dvi šaunių spalvų scenos – „Energija“ ir „Koncentracija“ – padeda ryte pajudėti ir išlaikyti susikaupimą. Šiltesnės skaitymo ir atsipalaidavimo scenos puikiai tinka skaityti knygą ir atsipalaiduoti po įtemptos dienos.

Valdykite šviesas balsu
Valdykite apšvietimą laisvų rankų įranga ir naudokite balsą, o ne mobilųjį įrenginį! Paprastomis balso komandomis galite valdyti kelias šviesas arba tik vieną šviesą kambaryje. Veikia su Alexa, Google Assistant arba Siri.

Išnaudokite visas išmaniosios šviesos galimybes naudodami Hue Bridge
Pridėkite Hue Bridge (parduodamas atskirai) prie savo išmaniųjų LED lempučių ir mėgaukitės visomis „Philips Hue“ galimybėmis. Su Hue Bridge galite pridėti iki 50 lempų, kad sukurtumėte tobulą atmosferą visuose namuose ir aplink juos. Kurkite laikmačius ir automatizavimą, naudokite šviesas, kad pabustumėte ir geriau užmigtumėte. Valdykite apšvietimą, net kai nesate namuose, arba pridėkite išmaniųjų priedų, pvz., judesio jutiklių ir išmaniųjų belaidžių jungiklių.

Philips hue specifikacija

Automatizavimo segmentas

Apšvietimas

Gamintojas

Philips hue

Komunikacija

BluetoothZigBee

Energijos šaltinis

Tinklas

AC maitinimas

220-240V

Programėlės

Amazon AlexaApple Home KitGoogle AssistantGoogle HomeHome AssistantHomeyPhilips HueSmart Things

Spalva

Balta

Spalvos temperatūra

2200 – 6500K pritemdymas

Lumenai

350

Galia

4.3W

Darbinė temperatūra

-20°C to 45°C

Cokolis

GU10

CRI

80

Pritemdymas

Taip

Spalvos keitimas

Nuo baltos šaltos iki baltos šiltos

Philips programėlės

Valdykite visas „Philips Hue“ lemputes, nesvarbu, ar naudojate „Bluetooth“, ar „Hue Bridge“. Pagrindinė „Philips Hue“ sistemos programėlė leidžia įjungti ir išjungti apšvietimą, sukurti automatizavimą ir laikmačius ir netgi atnaujinti „Bluetooth“ sistemą pridedant Hue Bridge.
SmartThings programėlė yra pasaulinės klasės platforma, turinti vieną didžiausių suderinamų produktų ekosistemų, kuri sujungia šimtus išmaniųjų namų įrenginių į vieną viso namo valdymo sprendimą.

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Philips hue

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Apšvietimas

Komunikacija

ZigBee, Bluetooth

Programėlės

, , , , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai