Philips Hue White 2 vientetai E27 9.5W 2700K

Produkto kodas: 929002469205

30.42  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 4 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 4 vnt.

13 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) RYTOJ, Gegužės 21 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) RYTOJ, Gegužės 21 d.
Atsiimkite parduotuvėje ŠIANDIEN, Gegužės 20 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Philips Hue White x2

Baltos spalvos (2700K) naudodami Philips Hue iOS ir Android programėles galite nuotoliniu būdu valdyti šviesas, kad ir kur būtumėte. Patikrinkite, ar nepamiršote išjungti šviesas prieš išeidami iš namų, ir įjunkite juos, jei dirbate vėlai.

„Philips Hue“ gali atrodyti, kad esate namuose, kai nesate, naudodami „Philips Hue“ programėlės tvarkaraščio funkciją. Nustatykite, kad šviesos įsijungtų iš anksto nustatytu laiku, kad jos būtų įjungtos, kai grįšite namo. Jūs netgi galite nustatyti, kad kambariai būtų apšviesti skirtingu laiku. Ir, žinoma, naktį galite leisti šviesoms išsijungti palaipsniui, todėl niekada nereikės jaudintis, ar nepalikote įjungtų šviesų.

Patirkite sklandų pritemdymą naudodami „Philips Hue“. Ne per šviesus. Ne per tamsu. Teisingai. Nereikia laidų, elektriko ar montavimo

1. parinktis: valdykite „Philips Hue“ šviesą naudodami „Bluetooth“ per „Hue Bluetooth“ programą.

2. parinktis: prijunkite „Philips Hue“ šviestuvus prie tiltelio ir pradėkite atrasti begalines galimybes. Valdykite šviesas iš savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio naudodami „Philips Hue“ programą arba pridėkite prie sistemos jungiklius, kad suaktyvintumėte apšvietimą. Nustatykite laikmačius, pranešimus, žadintuvus ir daugiau, kad gautumėte visas „Philips Hue“ funkcijas. „Philips Hue“ netgi veikia su „Amazon Alexa“, „Apple Homekit“ ir „Google Home“, kad galėtumėte valdyti apšvietimą balsu.

Philips Hue centralė
Sujunkite savo „Philips Hue“ šviestuvus su tilteliu, kad galėtumėte valdyti šviesas iš savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio naudodami „Philips Hue“ programą.

Belaidžiu būdu valdoma LED lemputė
Šią LED lemputę galima valdyti belaidžiu būdu, jei prijungiate ją prie „Philips Hue Bridge“, kad galėtumėte išmaniai valdyti, arba prie „Philips Hue“ reguliatoriaus jungiklio arba per „Hue Bluetooth“ programą.

Pritemdomas
Šį gaminį galima pritemdyti tik tada, kai jis prijungtas prie „Philips Hue Bridge“ arba su „Philips Hue“ suderinamo įrenginio arba per „Hue Bluetooth“ programą.

Philips hue specifikacija

Automatizavimo segmentas

Apšvietimas

Gamintojas

Philips hue

Komunikacija

BluetoothZigBee

Energijos šaltinis

Tinklas

AC maitinimas

220-240V

Programėlės

Amazon AlexaApple Home KitGoogle AssistantGoogle HomeHome AssistantHomeyPhilips HueSmart Things

Spalva

Balta

Spalvos temperatūra

2700K (šiltai balta)

Lumenai

1055

Galia

9.5W

Pakuotėje

2 vnt.

Darbinė temperatūra

-20°C to 45°C

Lemputės išmatavimai

113 * 62

Philips programėlės

Valdykite visas „Philips Hue“ lemputes, nesvarbu, ar naudojate „Bluetooth“, ar „Hue Bridge“. Pagrindinė „Philips Hue“ sistemos programėlė leidžia įjungti ir išjungti apšvietimą, sukurti automatizavimą ir laikmačius ir netgi atnaujinti „Bluetooth“ sistemą pridedant Hue Bridge.
SmartThings programėlė yra pasaulinės klasės platforma, turinti vieną didžiausių suderinamų produktų ekosistemų, kuri sujungia šimtus išmaniųjų namų įrenginių į vieną viso namo valdymo sprendimą.

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Philips hue

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Apšvietimas

Komunikacija

ZigBee, Bluetooth

Programėlės

, , , , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai