NOUS E5 zigbee išmanus temperatūros ir drėgmės sensorius jutiklis

Produkto kodas: NOUS-E5

17.80  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

45 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) RYTOJ, Balandžio 11 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) RYTOJ, Balandžio 11 d.
Atsiimkite parduotuvėje ŠIANDIEN, Balandžio 10 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

NOUS E5 zigbee temperatūros ir drėgmės sensorius

Nous E5 zigbee temperatūros ir drėgmės sensorius sederintas ir geriausiai veikia kartu su Nous E1 zigbee namų centrale. Pats vienas temperatūros ir drėgmės sensorius veikti negali. Jis suderinamas ir su kitais palaikančiais Tuya Zigbee 3.0 protokolą prietaisais ir centralėmis.

Belaidis Nous E5 zigbee temperatūros ir drėgmės sensorius gali būti padėtas bet kurioje namo vietoje, nes jam nereikia laidų, veikia su baterija 3v/CR2 (baterija pridedama) ir gali veikti iki 5 metų.

Temperatūros ir drėgmės sensorius Nous E5 fiksuoja ir išsaugo duomenis programėlėje, duomenis atnaujina kas 5 minutes. Pagal nustatymus temperatūrą ar drėgnumą galite syaktyviunti kitas prijungtas relės ir jas įjungti ar išjungti. Pavyzdžiui galite kurti išmaniąsias scenas ir įjungti šviesą kambaryje ar ventiliatorių pagal pasirinktus nustatymus.

Temperatūros ir drėgmės sensorius Nous E5 zigbee nuo pagrindinės centralės gali būti nutolęs iki 90 metrų. Prie zigbee centralės galite prijungti iki 150 skirtingų priedų (Nous E1, naudojant kitas centrales gali prijungiamų įrenginių skaičius skirtis) ir taip automatizuoti ir apsaugoti savo namus ir turtą

Kurkite įvairius scenarijus, grupuokite prietaisus įjungdami / išjungdami kelis įrenginius savo namuose vienu prisilietimu arba nustatytu bei scenarijaus atvejo laiku. Susiekite savo „Smart life“ ar kitą aplikaciją su IFTTT programėle ir praplėskite galimybes scenarijų kūrimui (įgalinkite lokacijos, saulės šviesos nustatymus ir daugybę kitų).

WiFi valdymą bendrinkite neribotam vartotojų skaičiui.

NOUS E5 temperatūros daviklio specifikacija

Gaminio matmenys40*40*23mm
Baterijos tipasCR2*1, 3V
Matavimo temperatūra-20℃~+60℃,±2℃ / 0~100RH, ±5%RH
Veikimo diapazonasMax 90 m (atviroje patalpoje)
ProtokolasZigbee3.0
Svoris25g (su baterija)
Atitinka saugos sertifikatusCE, RoHS

Savybės / Specifikacija

Svoris 30 g
Išmatavimai 40 × 40 × 23 mm
Gamintojas

Nous

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai

Komunikacija

ZigBee

Programėlės

, , , ,

Pirkėjų atsiliepimai