Moes Wifi išmanus dimeris 150W MS-105 TUYA

Produkto kodas: MS-105

14.12  su PVM

Neturime

Neturime

5 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Atsiprašome, šios prekės šiuo metu neturime. Rekomenduojame rinktis iš: Kategorijos: , , .

siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Moes Wifi dimeris

Paruoštas modulis, skirtas valdyti jūsų namų apšvietimą. Naudodami WiFi technologiją, galite nuotoliniu būdu įjungti / išjungti ir pakeisti šviesos ryškumą naudodami tam skirtą „Tuya Smart“ mobiliąją programą. Valdiklis veikia su tradicinėmis ir LED lemputėmis. Prietaisas skirtas montuoti montavimo dėžutėje po kištukiniu lizdu arba šviesos jungikliu.

Paverskite savo tradicinį jungiklį išmaniuoju įrenginiu su MOES WiFi jungikliu. Jame yra įmontuota išmanioji sistema, per kurią galėsite valdyti savo įrenginius naudodami savo išmanųjį telefoną.

Jis suderinamas su „Alexa“ ir „Google“ balso asistentais. MOES jungikliu galite valdyti tiek šviesos šaltinius, tiek suderinamą elektros įrangą. MOES WiFi jungiklis veikia su Smart Life ir Tuya APP mobiliosiomis programomis. Jie leidžia valdyti šviesas ir suderinamus įrenginius bet kada ir bet kur.

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Moes

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Apšvietimas

Kanalai

Komunikacija

Wifi

Programėlės

, , ,

Pirkėjų atsiliepimai