Laxihub M1-TY Wifi kamera1080p TUYA, Smart life

Produkto kodas: LAXIHUBM1TY

23.10  su PVM

Neturime

Neturime

21 Pirkėjas dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Atsiprašome, šios prekės šiuo metu neturime. Rekomenduojame rinktis iš: Kategorijos: , .

siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Laxishub M1 kamera

Laxihub M1-TY kamera užtikrina puikią 1080p vaizdo kokybę ir gali protingai aptikti judesį ir garsą. Jis palaiko dviejų krypčių garsą ir yra suderinamas su „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“. Jis taip pat siūlo automatinį geografinės tvoros privatumo režimą. Jis palaiko SD korteles iki 128 GB, taip pat Arenti Cloud paslaugą. Jis gali įrašyti iki 60 sekundžių trukmės vaizdo įrašą, kai aptinkamas garsas / judesys, ir yra patogiai valdomas Arenti arba Tuya Smart programėlėmis. Įsigiję fotoaparatą taip pat gausite nemokamą 3 mėnesių AWS „Amazon“ debesies įrašų saugyklos bandomąją versiją.

Stebėkite viską bet kuriuo dienos ar nakties metu. M1-TY fotoaparatas turi 105° plataus kampo objektyvą ir pateikia detalius, aiškius 1080p/25FPS vaizdus. Taip pat puikiai tinka naudoti sutemus. Jis siūlo patobulintą naktinį matymą iki 10 m atstumu. Taigi galite bet kada lengvai patikrinti, ką veikia jūsų augintinis ar jūsų vaikas, ir sužinoti, ar namuose viskas gerai.

Įrenginys aprūpintas pažangiais judesio ir garso aptikimo algoritmais. Jame taip pat yra įmontuotas garso jutiklis. Dėl šios priežasties, aptikus neįprastą judesį ar garsą, pvz., verkiantį kūdikį, jis gali nedelsdamas išsiųsti jums pranešimą. Taip pat nereikės jaudintis, kad fotoaparatas įspės kiekvieną kartą, kai, pavyzdžiui, šalia jos yra paukštis ar mažas gyvūnas. Galite reguliuoti aptikimo jautrumą, kad išvengtumėte klaidingų pranešimų.

Skirtingai nuo daugelio rinkoje esančių fotoaparatų, Laxihub M1-TY leidžia įrašyti ilgus iki 60 sekundžių trukmės klipus, kai aptinkamas garsas ar judesys. Jis suderinamas su SD kortelėmis, kurių maksimali talpa yra 128 GB. Taip pat galite pasinaudoti 3 mėnesių nemokamu „Arenti Cloud“ paslaugos bandomuoju laikotarpiu, kuris leidžia saugoti pastarųjų 72 valandų filmuotą medžiagą „Amazon“ AWS debesyje. Taip pat bet kuriuo metu galite atkurti išsaugotą filmuotą medžiagą. Taip pat galite eksportuoti vaizdo įrašą iš SD kortelės MP4 formatu.

Nesvarbu, ar turite vieną Laxihub M1-TY kamerą, ar turite daugiau. Naudodami „Arenti“ programėlę galėsite patogiai juos visus valdyti! Dabar galite lengvai reguliuoti nustatymus arba patikrinti fotoaparato vaizdą. Taip pat galite bendrinti savo įrenginius su kitais šeimos nariais ar draugais. Taip jie taip pat gali patikrinti, ar namuose nevyksta kas nors nerimą keliančio, arba pamatyti, ką veikia jūsų augintinis.

M1-TY suderinamas su „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“, o tai reiškia, kad galite jį valdyti paprastomis balso komandomis. Vos keliais žodžiais galite peržiūrėti kamerą savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje ir pamatyti, pavyzdžiui, ką jūsų vaikas veikia, kol gaminate vakarienę ar esate darbe. Įrenginys taip pat palaiko 2 krypčių garsą ir užtikrina puikią garso kokybę, todėl galėsite patogiai pasikalbėti su artimaisiais, kai nesate namuose.

Naudodami M1-TY kamerą taip pat galite pasirūpinti savo privatumu. Tai įmanoma dėl 3 įrenginio funkcijų. Galite užmigdyti fotoaparatą tiesiog paspausdami vieną mygtuką. Taip pat galite sukurti fotoaparato darbo grafikus. Tokiu būdu galite lengvai nustatyti, kad jis automatiškai įsijungtų nurodytu laiku, pavyzdžiui, kai išvykstate į darbą, ir išsijungia grįžus namo. Kamera taip pat palaiko „Geo-fencing“ privatumo režimą.

Laxihub specifikacija

Automatizavimo segmentas

Apsauga

Gamintojas

Laxihub

Komunikacija

Wifi

Energijos šaltinis

Tinklas

Programėlės

Amazon AlexaGoogle AssistantSmart lifeTuya

Spalva

Balta

Laxihub išmanieji namai

Laxihub yra Arenti Technology antrinis prekės ženklas. Kaip viso sprendimo išmaniųjų namų vaizdo stebėjimo gamintoja. Laxihub daugiausia dėmesio skiria išmaniųjų, efektyvių ir draugiškų išmaniųjų namų produktų linijų kūrimui ir gamybai. „Laxihub“ gaminius varo „Arenti“ technologijos, kartu su originaliu „Arenti“ dizaino komandos dizainu, „Laxihub“ kiekvienam vartotojui siūlo gražius, lengvai naudojamus ir ekonomiškus produktus.

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Laxihub

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Apsauga

Komunikacija

Wifi

Programėlės

, , ,

Pirkėjų atsiliepimai