Gledopto Zigbee RF Pro DIN LED kontroleris 5in1

Produkto kodas: GL-C-011P

18.17  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 4 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 4 vnt.

15 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Gegužės 21 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Gegužės 21 d.
Atsiimkite parduotuvėje RYTOJ, Gegužės 20 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

 • Produkto garantija
 • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Gledopto Zigbee PRO DIN LED kontroleris

Gledepto Zigbee Pro serijojos produktai yra naujoviški, aukštos kokybės, palaikantys išmaniųjų programų valdymą per „Zigbee“ ryšį, vietinis nuotolinis valdymas su 2,4 GHz RF nuotolinio valdymo pulteliais ir valdymas balsu, kurį atlieka „Alexa“ ir „Google Home“.

Jie suderinami su visais pagrindiniais Zigbee centrais ir platformomis: suderinami su Sonoff ZBBridge ir kitomis eWeLink Zigbee centralėmis, veikia su Tuya/SmartLife Zigbee, taip pat suderinami su SmartThings centrale, homee, ConBee II, Hubitat Hubitat Elevation, Amazone Alexateway, Philips įrenginiais, taip pat dirbti su „Terncy“ (suderinama su „Apple Home“) centrale.

Be to, „Pro“ gaminius galima valdyti naudojant „Gledopto“ 2,4 GHz nuotolinio valdymo pultus ir belaidžius sieninius skydelius, todėl palaikomas ir vietinis nuotolinio valdymo pultas.

„Gledopto Zigbee Pro 5 in 1“ LED valdiklis (Zigbee+RF) (GL-C-011P) yra vienas pažangiausių „Gledopto Pro“ pavyzdinių produktų, suderinamas su DIN bėgeliu, kuris palaiko 5 darbo režimus ir gali būti praktiškai įdiegtas bet kuriuo iš šių naudojimo atvejų:

 • RGB+CCT ir RGBCCT režimais: palaiko RGB spalvų šviesas + šiltos / šaltos baltos spalvos šviesas;
 • RGBW režimu: gali valdyti RGBW LED juosteles RGB spalvų šviesoms + šiltai / šaltai baltos spalvos šviesoms;
 • RGB režimu: gali valdyti RGB LED juosteles spalvotai ir baltai šviesai;
 • CCT režimu: gali valdyti šiltą / šaltą baltą šviesą ir šviesos intensyvumą;
 • arba bet kokios dviejų spalvų LED juostelės; (galima valdyti ne daugiau kaip 2 vnt. LED juosteles)
 • Dimmer režimu: galima valdyti šviesos intensyvumą (dimmer) vienspalvėms LED juostoms, (galima valdyti ne daugiau kaip 5 vnt. LED juosteles)

Galite labai lengvai pasirinkti reikiamą veikimo režimą, paspausdami OPT mygtuką ant įrenginio prieš sujungdami jį su Zigbee centru.

Taip pat nuolatinės srovės maitinimo šaltinis gali turėti arba DC 12V, arba DC 24V, arba DC 36V, arba DC 48V ar net DC 54V, todėl šiuo 5-in-1 Zigbee Pro LED valdikliu galima praktiškai valdyti LED juosteles su beveik bet kokiais. įtampos ir bet kokio tipo.

Gledopto 5-in-1 Zigbee Pro LED valdiklis, kaip vienas pažangiausių produktų rinkoje, taip pat palaiko PWM (impulso pločio moduliacijos) dažnio nustatymus. Tai leidžia nustatyti dažnį, kuris geriausiai atitiktų maitinimo šaltinį, kad būtų išvengta arba sumažintas jo triukšmas, taip pat nustatyti dažnį, kad būtų išvengta trikdančio LED šviesos mirgėjimo. Galite naudoti fizinį įrenginio mygtuką, norėdami nustatyti 600 Hz -> 800 Hz -> 1000 Hz -> 2000 Hz -> 4000 Hz -> 8000 Hz. Standartinis nustatymas yra 1000 Hz.

Pasirinktinai taip pat galite nustatyti numatytąjį įrenginio įjungimo režimą fizinio mygtuko pagalba: po įjungimo šviesos diodas turi užsidegti arba išjungti.

Didžiausia išėjimo apkrova:

 • esant 12V įtampai: 10A
 • esant 24V įtampai: 10A
 • esant 36V įtampai: 7,5A
 • esant 48V įtampai: 5,6A
 • esant 54V įtampai: 5A

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Gledopto

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Apšvietimas

Kanalai

Komunikacija

2.4G RF, ZigBee

Programėlės

, , , , , , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai