Avatto ZWT100 Zigbee vandens šildymo termostatas 3A TUYA

Produkto kodas: AV-ZWT100-WH-3A

36.15  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 7 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 7 vnt.

22 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Vasario 27 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Vasario 27 d.
Atsiimkite parduotuvėje Pirmadienį, Vasario 26 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Avatto Zigbee vandens šildymo termostatas

Avatto ZWT100 išmanusis termostatas skirtas šildymui valdyti namuose, biure ir kt. Jame yra NTC jutiklis, kuris atsakingas už temperatūros tikslumą iki 1°C. Leidžia įjungti arba išjungti pavarą, kuri valdo karšto vandens tiekimą patalpų šildymui. Jis turi įmontuotą Zigbee ryšį ir veikia su „Tuya“, „Smart Life“, „Amazon Alexa“, „Google Assistant“, „Yandex Alice“ ir kt.

„Tuya“ arba „Smart Life“ programėlėje galite užprogramuoti termostato veikimą. Įrenginys palaiko skirtingus temperatūros nustatymus atitinkamai 5+2 / 6+1 / 7 dienų laikotarpiui su 6 laiko režimais per dieną. Taip pat galite naudoti rankinį ir automatinį režimus.

Išmanųjį termostatą Avatto ZWT100 galite valdyti 3 skirtingais būdais. Produktas veikia su Tuya ir Smart Life programėlėmis, kurias atsisiunčiate į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Tai leidžia reguliuoti gaminio veikimą, kad ir kur būtumėte. Taip pat termostatą galima valdyti balso komandomis – ZWT100 suderinamas su Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice ir kt. Taip pat galite naudoti gaminio jutiklinį ekraną.

Kitas Avatto ZWT100 privalumas yra LCD ekranas. Iš jo sužinosite apie nustatytą veikimo režimą, prisijungimą prie tinklo, nustatytą temperatūrą arba įjungtą apsauginį užraktą. Be to, termostatas rodo esamą laiką. Taip pat galite reguliuoti ekrano ryškumą arba visiškai jį išjungti. Taip visą svarbiausią informaciją turėsite po ranka – tiesiog žvilgtelėkite!

Išmaniajame termostate Avatto ZWT100 įrengtas specialus užraktas nuo vaikų, kuris neleidžia naudotis įrenginiu. Tai neleis jums įjungti / išjungti nepageidaujamos funkcijos. Be to, galima sujungti kelis ZWT100 į grupes, kad valdymas būtų dar didesnis. Taip pat galite suteikti prieigą prie įrenginio kitiems namų ūkio nariams, kad kiekvienas iš jūsų galėtų jį valdyti.

Avatto specifikacija

Automatizavimo segmentas

Klimatas

Gamintojas

Avatto

Komunikacija

ZigBee

Energijos šaltinis

Tinklas

AC maitinimas

110-230V

Didžiausia apkrova (A)

3A

Programėlės

Amazon AlexaGoogle AssistantHome AssistantSmart lifeTuya

Matmenys

86 x 86 x 40 mm

Spalva

Balta

Rėmelio spalva

Balta

Ekranas

LCD, Blizgus, veidrodinis

Darbinė temperatūra

-5°C – 50°C

Sensorius

NTC

Tikslumas

1°C

Avatto valdymas

Patogiai ir paprastai valdykite savo prietaisus su TUYA ar Smart Life programėmėmis. Dėl plataus prietaisų pasirinkimo TUYA tampa labai paprasta ir patraukli sistema vartotojui valdyti savo išmaniuosiu įrenginius ir namus.

Savybės / Specifikacija

Svoris 178 g
Gamintojas

Avatto

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Klimatas

Kanalai

Komunikacija

ZigBee

Programėlės

, , , ,

Pirkėjų atsiliepimai