Avatto OT02-EU Wifi išmanusis elektros kištukas 16A TUYA

Produkto kodas: AV-OT02-EU-W

9.33  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

9 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Gegužės 21 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Gegužės 21 d.
Atsiimkite parduotuvėje RYTOJ, Gegužės 20 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Avatto Wifi 16A elektros kištukas

Wi-Fi išmanusis lizdas leidžia nuotoliniu būdu valdyti prie jo prijungtus įrenginius. Valdymą palengvina programėlė (Smart Life, Tuya) ir balso komandos (Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice). Tai leidžia sudaryti darbo grafikus, nustatyti laikmačius ir valdyti įrenginius grupėse. Be to, jame yra saugos funkcijų, todėl galite saugiai naudotis.

Išmanusis Avatto Wi-Fi lizdas suderinamas su programėlėmis „Tuya“ ir „Smart Life“ – iš ten galėsite valdyti savo įrenginius, kad ir kur būtumėte. Vos keliais paspaudimais galite įjungti / išjungti prietaisus, nustatyti tvarkaraštį arba koreguoti nustatymus.

Suplanuokite savo išmaniųjų prietaisų darbą. Pavyzdžiui, naudodamiesi programėle galite nustatyti, kad kavos virimo aparatas veiktų taip, kad kavą ruoštų 7:00 val., o šviesa bute išsijungtų 23:00 val. kai eini miegoti. Be to, galima įjungti laikmatį, kuris automatiškai išsijungs pasirinktą įrenginį po jūsų nurodyto laiko.

Kitas OT02-EU privalumas – valdymo balsu funkcija. „Avatto“ išmanusis lizdas yra suderinamas su „Amazon Alexa“, „Google Home“ ir „Yandex Alice“ ir kt. Tai leidžia tinkinti savo įrenginių veikimą paprastomis balso komandomis. Jums nebereikia keltis nuo sofos, kad išjungtumėte šviesą.

Taip pat galima suteikti kitiems šeimos nariams prieigą prie Avatto OT02-EU. Tereikia į programėlę įtraukti pasirinktą įrangą ir pasidalinti ja su kitais vartotojais. Dėl to jūsų artimieji gali patogiai naudotis kavos aparatu ar išjungti šviesą, kai tai pamiršta išėję iš namų.

„Avatto“ išmanusis lizdas sukurtas taip, kad juo naudotis būtų patogu ir saugu. Dėl atminties funkcijos įrenginys užregistruos paskutinius naudotus nustatymus dingus elektrai. Be to, apsauga nuo perkrovos neleidžia sugadinti prietaisų, o grupinio valdymo funkcija palengvina naudojimą. Taip pat galite valdyti atskirų įrenginių energijos suvartojimą.

Avatto specifikacija

Automatizavimo segmentas

Valdikliai

Gamintojas

Avatto

Komunikacija

Wifi

Energijos šaltinis

Tinklas

AC maitinimas

110-230V

Didžiausia apkrova (A)

16A

Kanalai / Išėjimai

1 – kanalo

Programėlės

Amazon AlexaGoogle AssistantHome AssistantSmart lifeTuya

Matmenys

51 x 51 x 81 mm

Spalva

Balta

Darbinė temperatūra

-20°C – 55°C

Korpusas

PC + ABS V0

Avatto valdymas

Patogiai ir paprastai valdykite savo prietaisus su TUYA ar Smart Life programėmėmis. Dėl plataus prietaisų pasirinkimo TUYA tampa labai paprasta ir patraukli sistema vartotojui valdyti savo išmaniuosiu įrenginius ir namus.

Savybės / Specifikacija

Svoris 150 g
Gamintojas

Avatto

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Valdikliai

Kanalai

Komunikacija

Wifi

Programėlės

, , , ,

Pirkėjų atsiliepimai