Avatto 4 kanalų Zigbee 3.0 relė N-ZWSM01-4 TUYA

Produkto kodas: N-ZWSM01-4

18.95  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

29 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Vasario 27 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Vasario 27 d.
Atsiimkite parduotuvėje Pirmadienį, Vasario 26 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Avato Zigbee 4 kanalų relė

Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-4 TUYA
Avatto leis patogiai valdyti apšvietimą namuose. Jis suderinamas su TUYA / Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu. Jis taip pat veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Tuo pačiu metu gaminį labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – su „Avatto“ galite atsisveikinti su apribojimais! Komutatorius yra 4 kanalų ir palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – darbui reikalingas papildomas ZigBee gateway (parduodamas atskirai).

Nuotolinio valdymo pultas su programėle
Nežinote, ar prieš išvykdami į darbą išjungėte lempą? Dabar tai galite padaryti su savo išmaniuoju telefonu! Avatto jungiklis suderinamas su TUYA / Smart Life programėle, todėl šviesą galite valdyti nuotoliniu būdu – vos keliais paspaudimais! Ar norite, kad likę namų ūkio nariai taip pat galėtų valdyti apšvietimą nuotoliniu būdu? Jokių problemų – programėlė leidžia bendrinti pasirinktus įrenginius.

Gaukite dar daugiau galimybių
Pritaikykite savo namų apšvietimą pagal savo gyvenimo būdą. Programėlė leidžia naudoti laikmačius ir nustatyti pasirinktų prietaisų veikimo grafikus – nustatyti, kad šviesa automatiškai išsijungtų 23 val., kai einate miegoti, ir įsijungti 7 val. ryto, kai atsikeliate. Taip pat galite sujungti gaminį su kitais įrenginiais ar jutikliais ir sukurti išmanią sceną. Taip pat vienu metu galima sugrupuoti kelis jungiklius.

Paprastas montavimas – veikimas be rūpesčių
Jungiklį sumontuoti labai paprasta – jis nesukels jums problemų ir neužims per daug laiko. Negana to, vieną šviestuvą nesunkiai valdysite 2 jungikliais – toks sprendimas puikiai tinka, pavyzdžiui, šalia laiptų. Patogiai įjunkite šviesą pirmame aukšte, o išjunkite pirmame aukšte – taip galėsite saugiai pakilti į viršų ir išvengti avarijos!

Suderinamumas su balso asistentais
Atlaisvinkite rankas ir mėgaukitės dar didesne laisve. Jungiklis suderinamas su „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“ išmaniaisiais asistentais. Tai reiškia, kad apšvietimą galite valdyti balsu! Pavyzdžiui, dabar jums tereikia kelių žodžių, kad įjungtumėte arba išjungtumėte šviesas. Gulite lovoje ir norite išjungti lempą, bet neturite telefono po ranka? Išduokite paprastą komandą ir stebėkite, kaip apšvietimas prisitaikys prie jūsų!

Savybės / Specifikacija

Svoris 50 g
Gamintojas

Avatto

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Valdikliai

Kanalai

Komunikacija

ZigBee

Programėlės

, , , ,

Pirkėjų atsiliepimai