Avatto 3 kanalų Wifi relė N-WSM01-3 TUYA

Produkto kodas: N-WSM01-3

11.99  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

46 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Gegužės 28 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Gegužės 28 d.
Atsiimkite parduotuvėje Pirmadienį, Gegužės 27 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Avato 3 kanalų Wifi relė

„Avatto“ išmanusis jungiklio modulis leis patogiai valdyti apšvietimą namuose. Jis suderinamas su TUYA / Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu, iš bet kurios vietos. Jis taip pat veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Tuo pačiu metu gaminį labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – su „Avatto“ galite atsisveikinti su apribojimais! Jungiklis jungiasi per Wi-Fi ir yra 3 kanalų.

Pritaikykite savo namų apšvietimą pagal savo gyvenimo būdą. Programėlė leidžia naudoti laikmačius ir nustatyti pasirinktų prietaisų veikimo grafikus – nustatyti, kad šviesa automatiškai išsijungtų 23 val., kai einama miegoti, ir įsijungtų 7 val. ryto atsikėlus. Taip pat galite sujungti gaminį su kitais įrenginiais ar jutikliais ir sukurti išmanią sceną. Taip pat vienu metu galima sugrupuoti kelis jungiklius.

Jungiklį sumontuoti labai paprasta – jis nesukels jums problemų ir neužims per daug laiko. Negana to, vieną šviestuvą nesunkiai valdysite 2 jungikliais – toks sprendimas puikiai tinka, pavyzdžiui, šalia laiptų. Patogiai įjunkite šviesą pirmame aukšte, o išjunkite pirmame aukšte – taip galėsite saugiai pakilti į viršų ir išvengti avarijos!

Savybės / Specifikacija

Svoris 50 g
Gamintojas

Avatto

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Valdikliai

Kanalai

Komunikacija

Wifi

Programėlės

, , ,

Pirkėjų atsiliepimai