Aqara T1 temperatūros drėgmės sensorius Zigbee (TH-S02D)

Produkto kodas: TH-S02D

23.00  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

39 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Penktadienį, Birželio 14 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Penktadienį, Birželio 14 d.
Atsiimkite parduotuvėje RYTOJ, Birželio 13 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Aqara T1 temperatūros drėgmės sensorius

Aqara temperatūros ir drėgmės jutiklis stebi ir registruoja patalpų temperatūrą, drėgmę ir atmosferos slėgį realiu laiku. Dabartiniai ir istoriniai duomenys rodomi programėlėje. Tai taip pat gali suaktyvinti kitus išmaniuosius priedus, kad automatizuotų jūsų namus.

AQARA temperatūros ir drėgmės jutiklis T1

2 metų baterijos veikimo laikas: maža baterija gali užtikrinti, kad temperatūros ir drėgmės jutiklis ilgai tarnautų 2 metus ir net ilgiau.

Duomenų registravimas: duomenys sekami realiu laiku ir įrašomi į debesį, kad galėtumėte patikrinti istorines reikšmes be abonentinių mokesčių.

Temperatūros ir drėgmės pranešimai: „Aqara Home“ programa gali įspėti, jei temperatūra, drėgmė ar slėgis pasiekia iš anksto nustatytą vertę.

Kelių ekosistemų palaikymas: prijungus jutiklį prie „Aqara“ šakotuvo, jį galima paveikti trečiųjų šalių platformose, pvz., „Apple Home“, „Amazon Alexa“, „Google Home“ ir net „Matter“. Be to, jis gali būti savaime integruotas su „Samsung SmartThings“ ir „Yandex Smart Home“.

„Aqara“ namų automatika: galite suaktyvinti įvairias scenas ir automatizuoti mūsų išmaniųjų namų produktų rinkinį. Pavyzdžiui, įjunkite vonios kambario išmetimą naudodami „Aqara“ sieninį jungiklį, jei pradėjus maudytis duše aptiktų padidėjusį drėgnumą.

Pažangi technologija: „Aqara“ temperatūros ir drėgmės jutiklis naudoja pramoninio lygio jutiklį, kurį teikia pramonėje garsi „Sensirion“ įmonė, kurio drėgmės aptikimo tikslumas yra ±3 %, o temperatūros – ±0,3 °C.

(NAUJA) OTA atnaujinimo palaikymas: Palyginti su originaliais jutikliais, T1 serija turi OTA atnaujinimo palaikymą, kuris padidino jų stabilumą ir funkcionalumą.

Savybės / Specifikacija

Svoris 40 g
Gamintojas

Aqara

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai

Komunikacija

ZigBee

Programėlės

, , , ,

Pirkėjų atsiliepimai