Aqara T1 vandens nuotekio sensorius Zigbee 3.0 (WL-S02D)

Produkto kodas: WL-S02D

25.94  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

38 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Liepos 16 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Liepos 16 d.
Atsiimkite parduotuvėje Pirmadienį, Liepos 15 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Aqara T1 vandens nuotekio daviklis

Suaktyvina „Aqara Hub“ aliarmą ir pranešimus: kai vandens lygis pasiekia iki 0,5 mm, vandens nuotėkio jutiklis T1 suaktyvins „Hub“ signalą ir išsiųs pranešimą į jūsų telefoną.

IP67 atsparumo dulkėms ir vandeniui įvertinimas: Aqara vandens nuotėkio jutiklis T1 atitinka IP67 atsparumo dulkėms ir vandeniui įvertinimą. Garantuojama, kad jis veiks drėgnoje ir dulkėtoje aplinkoje.

Sukurtas taip, kad tiktų visur: Aqara vandens nuotėkio jutiklis T1 WL-S02D gali būti pastatytas bet kur, atsižvelgiant į jūsų poreikius, o tai apsaugo jūsų namus savo elegantišku dizainu. Be to, jo aprėpties plotą galima nesunkiai išplėsti sujungus bet kokius laidus prie zondo varžtų.

Kelių ekosistemų palaikymas: prijungus jutiklį prie „Aqara“ šakotuvo, jį galima paveikti trečiųjų šalių platformose, pvz., „Apple Home“ (su kritiniais įspėjimais). Be to, jis gali būti savaime integruotas su „Samsung SmartThings“ ir „Yandex Smart Home“.

„Aqara“ namų automatika: galite tinkinti įvairias scenas naudodami mūsų išmaniųjų namų produktų rinkinį. Pavyzdžiui, aptikęs nuotėkį, jutiklis suaktyvins „Aqara Smart Plug“, kad akimirksniu uždarytų vandens vožtuvą.*

Pažangi technologija: išorinis apvalkalas pagamintas iš anti-UV medžiagos ir apsaugo jutiklį nuo spalvos pasikeitimo. Jutiklis taip pat taupo energiją, o viena baterija normaliai naudojant gali tarnauti daugiau nei 2 metus.

(NAUJA) OTA atnaujinimo palaikymas: Palyginti su originaliais jutikliais, T1 serija turi OTA atnaujinimo palaikymą, kuris padidino jų stabilumą ir funkcionalumą.

* Šiai scenai reikalingas kintamosios srovės vandens vožtuvas ir „Aqara Smart Plug“.

Savybės / Specifikacija

Svoris 40 g
Gamintojas

Aqara

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai, Apsauga

Komunikacija

ZigBee

Programėlės

, , , ,

Pirkėjų atsiliepimai