Aqara T1 langų durų magnetinis sensorius Zigbee 3.0 (DW-S03D)

Produkto kodas: DW-S03D

19.01  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

41 Pirkėjas dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Gegužės 21 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Gegužės 21 d.
Atsiimkite parduotuvėje RYTOJ, Gegužės 20 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Aqara T1 langų durų magnetinis

Išmanusis jutiklis su maksimaliu universalumu: kad būtų patogiau ir ramiau, šį mažytį jutiklį galėsite montuoti ne tik ant durų ir langų, bet ir į stalčius, pašto dėžutes ir kita.

Kelių ekosistemų palaikymas: prijungus jutiklį prie „Aqara“ centralės, jį galima valdyti trečiųjų šalių platformose, pvz., „Apple Home“, „Amazon Alexa“, „Google Home“ ir net „Matter“. Be to, jis gali būti savaime integruotas su „Samsung SmartThings“ ir „Yandex Smart Home“.

Aqara namų automatika: galite suaktyvinti įvairias scenas ir automatizuoti mūsų išmaniųjų namų produktų rinkinį. Pavyzdžiui, kai atidarote duris vakare, Aqara durų ir langų jutiklis T1 nusiųs signalą į Aqara sieninį jungiklį, kad jis įjungtų šviesą. Kad ir kaip vėlai grįšite namo, šviesos įsijungs automatiškai.
Saugumo pranešimai: su durų ir langų jutikliu T1 galite įjungti signalizacijos režimą, kai išeinate iš namų arba kai miegate. Jei atidaromos durys arba langas, Hub skambės signalu ir išsiųs pranešimą į jūsų telefoną.

Pažangi technologija: Aqara durų ir langų jutiklis T1 aptinka esamą durų ar langų būseną pagal atstumą tarp jutiklio ir magneto. Jutiklis taip pat taupo energiją, o viena baterija normaliai naudojant gali tarnauti daugiau nei 2 metus.

(NAUJA) OTA atnaujinimo palaikymas: Palyginti su originaliais jutikliais, T1 serija turi OTA atnaujinimo palaikymą, kuris padidino jų stabilumą ir funkcionalumą.

Savybės / Specifikacija

Svoris 40 g
Išmatavimai 70 × 90 × 50 mm
Gamintojas

Aqara

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai, Apsauga

Komunikacija

ZigBee

Programėlės

, , , ,

Pirkėjų atsiliepimai