Aqara T1 belaidis mygtukas Zigbee 3.0 (WB-R02D)

Produkto kodas: WB-R02D

20.90  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 7 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 7 vnt.

39 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) RYTOJ, Birželio 12 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) RYTOJ, Birželio 12 d.
Atsiimkite parduotuvėje ŠIANDIEN, Birželio 11 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Aqara T1 belaidis mygtukas

Aqara Wireless Mini Switch T1 yra kompaktiško dizaino ir mažai energijos suvartojantis nuotolinio valdymo jungiklis. Galite įdėti arba klijuoti jį beveik bet kur. Vienu paspaudimu, du kartus arba ilgai paspauskite norėdami valdyti įvairius išmaniuosius priedus, tokius kaip „Smart Light“ ir „Smart Plug“.

Sukurta taip, kad tiktų visur: nereikia laidų. Minimalus dizainas leidžia jį pastatyti bet kur arba pritvirtinti prie paviršiaus lipduku.

Kelių ekosistemų palaikymas: prijungus jutiklį prie „Aqara“ šakotuvo, jį galima paveikti trečiųjų šalių platformose, pvz., „Apple Home“ ir „Matter“. Be to, jis gali būti savaime integruotas su „Samsung SmartThings“ ir „Yandex Smart Home“.

„Aqara Home Automation“: galite pritaikyti įvairias scenas naudodami mūsų išmaniųjų namų produktų rinkinį.

Veikia kaip išmanusis durų skambutis: belaidį mini jungiklį galima naudoti kaip durų skambutį, kai jis derinamas su Aqara šakotuvais su garsiakalbiais. Taip pat galite tinkinti skambėjimo toną naudodami „Aqara Home“ programą.

Dirbkite kaip avarinis mygtukas: belaidis mini jungiklis taip pat gali veikti kaip avarinis mygtukas namuose. Paspaudus „Aqara Hub“ išsiųs tiesioginį pranešimą ir skambės žadintuvas.

Pažangi technologija: „Aqara Wireless Mini Switch“ palaiko iki 50 000 paspaudimų*. Priima V-0 klasės antipireną PC skydelį, kuris užtikrina atsparumą aukštai temperatūrai.

(NAUJAS) OTA atnaujinimo palaikymas: Palyginti su originaliu Mini Switch, T1 modelis turi OTA atnaujinimo palaikymą, kuris padidino jų stabilumą ir funkcionalumą.

Savybės / Specifikacija

Svoris 40 g
Gamintojas

Aqara

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Priedai

Komunikacija

ZigBee

Programėlės

, , , ,

Pirkėjų atsiliepimai