Aeotec Smart Home Hub Smartthings išmanių namų centralė Zigbee, Z-wave

Produkto kodas: AEO-GP-AEOHUBV3EU

112.38  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 2 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 2 vnt.

46 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Gegužės 21 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Gegužės 21 d.
Atsiimkite parduotuvėje Pirmadienį, Gegužės 20 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Aeotec Smart Home Hub

Jūsų išmaniųjų namų širdis, belaidžiu ryšiu jungiama su šimtais suderinamų išmaniųjų įrenginių, leidžianti stebėti, valdyti ir apsaugoti savo namus iš bet kurios vietos.

Paverskite savo namus išmaniaisiais namais naudodami Aeotec Smart Home Hub – veikia kaip SmartThings Hub. Belaidžiu ryšiu prisijunkite prie daugybės išmaniųjų įrenginių ir priverskite juos veikti kartu.

„Aeotec Smart Home Hub“ – veikia kaip „SmartThings Hub“, jį paprasta įdiegti ir paprasta naudoti naudojant nemokamą „SmartThings“ programą.

Naudodami „Aeotec Smart Home Hub“ – veikia kaip „SmartThings Hub“, galite prijungti išmaniuosius jutiklius, šviestuvus, spynas, kameras ir kt.

Stebėkite savo namus iš bet kurios vietos
Valdykite savo namus iš delno
Apsaugokite savo namus ir apsaugokite juos nuo žalos ir pavojų
Pridėkite bet kurį iš šimtų suderinamų išmaniųjų įrenginių, kad pagerintumėte savo namus
„Aeotec Smart Home Hub“ – veikia kaip „SmartThings Hub“, sujungia visus jūsų išmaniuosius įrenginius, „SmartThings“ debesį ir „SmartThings“ programą mobiliesiems. Viena iš įdomių naujų „SmartThings“ programos funkcijų yra „Smart Home Monitor“ – integruotas namų stebėjimo sprendimas. „Smart Home Monitor“ leidžia gauti įspėjimus ir imtis veiksmų, kai „SmartThings“ aptinka nepageidaujamą įėjimą ar judėjimą, dūmus ar gaisrą, nuotėkius ar kitą svarbią veiklą.

Šis naujos kartos „Aeotec Smart Home Hub“ – veikia kaip „SmartThings Hub“ – taip pat išmanesnis nei bet kada anksčiau, todėl vartotojui suteikia daugiau patogumo ir patikimumo.

Hub reikalauja laidinio eterneto ir maitinimo jungčių. Stebulės prijungimas prie eterneto maršruto parinktuvo ir sieninio lizdo turėtų būti vienas iš pirmųjų „SmartThings“ naudojimo žingsnių. „Ethernet“ ryšys leidžia „Hub“ susisiekti su „SmartThings“ programa, „SmartThings“ debesimi ir palaikomais įrenginiais, kurie remiasi IP arba debesies ir debesies jungtimi, o ne „ZigBee“ ar „Z-Wave“.

„Hub“ yra „ZigBee“ radijas (2,4 GHz), „Z-Wave“ radijas (868 MHz) ir „WiFi“. Tai leidžia Hub susisiekti su jūsų ZigBee, Z-Wave ir WiFi įrenginiais.

Be mūsų pačių belaidžių „SmartThings“ jutiklių šeimos, taip pat galite valdyti šimtus prijungtų kitų gamintojų įrenginių naudodami „SmartThings Hub“ ir programėlę – visa tai galite lengvai peržiūrėti naudodami nuolat besiplečiantį mūsų programos suderinamų produktų sąrašą.

Reikalavimai:
Reikalingas prie interneto prijungtas „Wi-Fi“ maršruto parinktuvas su pasiekiamu eterneto prievadu ir nemokama „SmartThings“ programa, skirta „Android“ (6.0 ar naujesnė) arba „iOS“ (11.0 ar naujesnė).

Techninės detalės:

  • Ryšio protokolas: Zigbee, Z-Wave ir WiFi
  • Diapazonas: 15-40 metrų, priklausomai nuo jūsų namo konstrukcijos
  • Maitinimas: sieninis maitinimo adapteris
  • Matmenys: 127 x 29 x 126 mm
  • Darbinė temperatūra: 0-40°C
  • Svoris: 156,8g
  • Spalva: balta

Aeotec specifikacija

Automatizavimo segmentas

Automatizavimo centralės

Gamintojas

Aeotec

Komunikacija

WifiZ-WaveZigBee

Energijos šaltinis

Tinklas

DC maitinimas

5V

Spalva

Balta

Programėlės

Amazon AlexaGoogle HomeSmart Things

Išmatavimai

127 x 127 x 31 mm

Darbinė temperatūra

0 – 60 C

CPU

528MHz ARM Cortex-A7

Atmintis

256MB DDR

SmartThings ir Aeotec

Programėlė Aeotech produktams

SmartThings programėlė yra pasaulinės klasės platforma, turinti vieną didžiausių suderinamų produktų ekosistemų, kuri sujungia šimtus išmaniųjų namų įrenginių į vieną viso namo valdymo sprendimą.

Vartotojams suteikiamas platesnis įrenginių pasirinkimas idealiems išmaniesiems namams sukurti be išskirtinio Aeotec asortimento yra daugybė Zigbee įrenginių kuriuos galima integruoti bet taip pat Z-Wave produktai. Daugiau nei 5000 sertifikuotų produktų yra prijungti prie SmartThings platformos.

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Aeotec

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Automatizavimo centralės

Komunikacija

LAN, Wifi, Z-Wave, ZigBee

Programėlės

, ,

Pirkėjų atsiliepimai