Wifi garažo, kiemo vartų valdiklis su padėties jutikliu

Produkto kodas: SMW-REL-GAR1

38.84  su PVM

Neturime

Neturime

18 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Atsiprašome, šios prekės šiuo metu neturime. Rekomenduojame rinktis iš: Kategorijos: , , .

siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Wifi garažo, kiemo vartų valdiklis

SmartWise sistema suderinama su dauguma garažo vartų, kur atidarymas ir uždarymas valdomas tuo pačiu mygtuku/nuotolinio valdymo pulteliu – sausu kontaktu (uždarant grandinę).

Garažo durų atidarytuvas yra suderinamas su „Sonoff“ sistemomis, turi išmaniojo telefono valdymą su „Sonoff eWeLink“ programėle ir veikia su nemokama IFTTT sistema, „Google Home“ ir „Amazon Alexa“ valdymu balsu.

Garažo atidarymo komplekto turinys:

su Sonoff / eWeLink programėle suderinama, WiFi turima relė, kuri sauso kontakto impulsu atidaro ir uždaro garažo vartus, kaip ir su sieniniu jungikliu, nuotolinio valdymo pulteliu ar sienine konsole. Relė jungiasi prie „Sonoff/eWeLink Cloud“ per jūsų (namų) „WiFi“ maršrutizatorių, todėl galite atidaryti ir uždaryti garažo duris naudodami nemokamą „eWeLink“ išmaniųjų namų programėlę iš bet kur ir bet kada.

Magnetinį durų būsenos jutiklį, naudokite jį norėdami patikrinti durų būseną (atidarytas / uždarytas) išmaniojo telefono programėlėje,
USB maitinimo laidas (bet ne 5V maitinimo adapteris)
varžtai ir priedai jutiklio montavimui.

Standartinis* 5 V (1 A) USB maitinimo adapteris, skirtas valdyti „Wi-Fi“ komplektą, neįtrauktas. Siekiant maksimalaus aiškumo: sieninis jungiklis, nuotolinio valdymo pultas ir atidarymo/uždarymo variklis neįeina.

* (kaip naudojamas išmaniajam telefonui įkrauti)

Valdykite nuotoliniu būdu ir suplanuokite savo garažo vartų atidarymą/uždarymą naudodami iOS (Apple) arba Android išmaniojo telefono (nemokamą) eWeLink programėlę. Išmaniojo telefono programėlėje esantį nuotolinio valdymo pultą galite bendrinti su savo šeima.

Suderinamas su Amazon Alexa ir Google Assistant valdymu balsu ir veikia su nemokamu IFTTT, kurį galite naudoti automatizuoti garažo durų atidarymą, jei jūsų išmanusis telefonas yra 100 m atstumu nuo jūsų namų.

Prekės savybės:

Būsenos patikra – bet kada patikrinkite durų būseną (ON, OFF) naudodami išmaniojo telefono programėlę
Išmaniojo telefono nuotolinio valdymo pultas – nuo šiol galėsite atidaryti arba uždaryti garažo vartus iš bet kur ir bet kada.
Suderinamumas: veikia su dauguma garažo vartų variklių, kur atidarymas ir uždarymas valdomas tuo pačiu mygtuku/nuotolinio valdymo pulteliu/sieniniu jungikliu – sausas kontaktas (uždarant ne įtampos grandinę)
„Mobil App“ palaikymas – nemokama iOS ir Android mobilioji programėlė: eWeLink

Laikmatis – įvairios laikmačio funkcijos: vienas laikas, suplanuotas įjungimas/išjungimas, atgalinis skaičiavimas/laikmatis, kilpa.
Bendrinkite valdymą – valdykite įrenginį kartu su savo šeima
Scena – vienu metu susiekite ir valdykite daugiau įrenginių (garažo vartai + garažo apšvietimas).

Išmanusis suderinamumas – puikiai veikia su Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT.

SmartWise garažo atidarytuvas itin lengvai montuojamas ir integruojamas su bet kokiu garažo vartų valdikliu, nereikia specialistų pagalbos.

Montavimo/laidų parinktys:

Komplekto prijungimas tiesiai prie garažo vartų atidarymo variklio, prie kurio taip pat prijungtas sieninis jungiklis:

Komplekto prijungimas prie sieninio jungiklio, jei suvesti laidus lengviau:
Komplekto prijungimas prie RF nuotolinio valdymo pulto, jei laidų prijungti prie variklio/sieninio jungiklio neįmanoma: Tokiu atveju išardykite nuotolinio valdymo pultą ir valdiklio laidus prijunkite prie dviejų mygtuko polių.

*5V microUSB-s power supply (nepridedamas)

Kita specifikacija

Automatizavimo segmentas

Įeigos kontrolėValdikliai

Gamintojas

Kita

Matmenys

n/d

DC maitinimas

5V

Kanalai / Išėjimai

1 – kanalo

Komunikacija

Wifi

Energijos šaltinis

Tinklas

Programėlės

Amazon AlexaEwelinkGoogle AssistantGoogle Home

„Sausi” kontaktai

Taip

Komplekte

Padėties magnetai

Spalva

Juoda

Programėlės produktams

eWeLink yra programų platforma, palaikanti įvairių išmaniųjų įrenginių, įskaitant Sonoff, prekės ženklus. Be to, eWeLink dirba kartu su IFTTT, tarnaudama kaip pagrindinis namų valdymo centras.

Savybės / Specifikacija

Svoris 187 g
Gamintojas

Kita

Spalva

Juoda

Automatizavimo segmentas

Įeigos kontrolė, Valdikliai

Kanalai

Komunikacija

Wifi

Programėlės

, , ,

Pirkėjų atsiliepimai