Tedee išmanioji centralė tedee Bluetooth spynoms

Produkto kodas: TEDEE-B1

113.40  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

30 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) RYTOJ, Gegužės 24 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) RYTOJ, Gegužės 24 d.
Atsiimkite parduotuvėje ŠIANDIEN, Gegužės 23 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Tedee išmanioji centralė

Tedee Centralė – jungiasi prie jūsų išmaniosios spynos per „Bluetooth“ ir prie interneto per „Wi-Fi“: tarsi tiltas tarp jūsų įrenginio ir pasaulinio tinklo.
Naudojant centralę, suteikiamos funkcijos, pasiekiamos tik prisijungus: automatinis atrakinimas, nuotolinis atidarymas, pranešimai ir automatiniai atnaujinimai.

Centralė taip pat suteikia daugiau galimybių integruoti išmanųjį užraktą su balso asistentais ir išmaniųjų namų sistemomis.

Galite prijungti centralę tiesiai į maitinimo lizdą arba prijungti jį naudodami mikro USB iki 2 m atstumu nuo išmaniojo durų spynos.

Tedeecentralė yra puikus jūsų Tedee išmaniosios spynos priedas. Centralė leidžia prijungti išmanųjį užraktą prie „Wi-Fi“ ir taip įjungti daug daugiau funkcijų. Šios funkcijos, be kita ko, apima išmaniosios spynos atidarymą ir uždarymą nuotoliniu būdu bei spynos būsenos patikrinimą programoje – pavyzdžiui, ar durys atidarytos, ar užraktas buvo pasuktas tik vieną kartą, kad durys neužsirakintų tinkamai?

Be to, pasikeitus užrakto būsenai, vartotojai gali būti informuoti realiuoju laiku. Tada programėlė taip pat pateikia informaciją apie tai, ar durys buvo užrakintos ar uždarytos per programėlę, ar tikru raktu.

Tedee centralė turi būti užrakto Bluetooth diapazone, taip pat prijungtas prie maitinimo šaltinio ir namų Wi-Fi. Tiltas gali būti prijungtas prie maitinimo lizdo naudojant pridedamą maitinimo kištuką. Jį taip pat galima prijungti prie maitinimo šaltinio per pridedamą mikro USB laidą.

Wi-Fi tiltas įgalina papildomas išmaniojo Tedee užrakto funkcijas
Įgalina nuotolinį atrakinimą, nuotolinio būsenos patikrinimus, pranešimus realiuoju laiku, integraciją į išmaniųjų namų sistemas Amazon Alexa, Fibaro, Google Home ir Loxone bei į kitas sistemas per Web-API

Plug & Play: tiesiog prijunkite prie maitinimo šaltinio ir prisijunkite prie „Wi-Fi“.
Dvi prijungimo galimybės: įjunkite į maitinimo lizdą arba prijunkite per mikro USB
Ryšys su „Tedee“ užraktu per „Bluetooth 5.0“.

Tedee specifikacija

Automatizavimo segmentas

Automatizavimo centralėsĮeigos kontrolė

Gamintojas

Tedee

Komunikacija

BluetoothWifi

Energijos šaltinis

Tinklas

Maitinimo adapteris

Pakuotėje

Darbinė temperatūra

0 °C to 40 °C

Programėlės

Google AssistantGoogle HomeHome AssistantHomeyopenHABtedee

Spalva

Balta

Tedee programėlė

Kiek kartų susimąstėte: „Ar aš užrakinau duris?“, ar bandėte išsitraukti raktus iš kišenės pilnomis rankomis pirkinių maišelių? Naudodami išmaniąją „tedee“ užraktą galite apie tai pamiršti. Programėlė užrakins duris, kai išeisite, ir galės jas atrakinti automatiškai, kai grįšite namo!

Savybės / Specifikacija

Svoris 52 g
Išmatavimai 140 × 130 × 60 mm
Gamintojas

Tedee

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Automatizavimo centralės, Įeigos kontrolė

Komunikacija

Wifi, Bluetooth

Programėlės

, , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai