SONOFF ZBMini-L Zigbee 1 kanalo relė be niautralo

Produkto kodas: 6920075777321

16.38  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 3 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 3 vnt.

25 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Gegužės 21 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Gegužės 21 d.
Atsiimkite parduotuvėje RYTOJ, Gegužės 20 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Sonoff ZBMini-L

Sonoff ZBMini-L yra tik tiesioginė (be neutralo) populiarios Sonoff Mini / ZBMINI išmaniųjų relių serijos „ZigBee“ versija, kurią galima valdyti nuotoliniu būdu internetu, kai prijungta prie Zigbee centralės.

Sonoff specifikacija

Automatizavimo segmentas

Valdikliai

Gamintojas

Sonoff

Komunikacija

ZigBee

Programėlės

Amazon AlexaEwelinkGoogle AssistantHome AssistantSmart Things

Energijos šaltinis

Tinklas

AC maitinimas

110-230V

Didžiausia apkrova (A)

6A

Kanalai / Išėjimai

1 – kanalo

El. sąnaudų matavimas

Ne

sonoff zbmini-L

ZBMini-L yra suderinamas su Sonoff Zigbee-WiFi centrale, Sonoff Zigbee Bridge ir Sonoff Zigbee Bridge Pro (ZBBridge-P), todėl galite valdyti Zigbee įrenginius naudodami tą pačią eWeLink programėlę, kuri naudojama Sonoff WiFi išmaniesiems įrenginiams valdyti. Taip pat galimos įprastos eWeLink platformos funkcijos, tokios kaip nuotolinė būsena, nuotolinis įjungimas/išjungimas, planuokliai ir laikmačiai, tačiau atkreipkite dėmesį, kad šiai Zigbee relei momentinio perjungimo (Inching) funkcija negalima.

Jis suderinamas su „SmartThings“ centru, tokiu atveju jį galima valdyti naudojant „iOS“ ir „Android“ skirtą „SmartThing APP“. Nuotolinis įjungimas/išjungimas, suplanuotas išjungimas/įjungimas ir daugelis kitų funkcijų pasiekiamos SmartThings programėlėje.

Jis sklandžiai veikia su Amazon Alexa platformomis, įskaitant ZE39KL Echo Plus, Echo Studio, DW84JL 2nd Gen Echo Show ir L9D29R 2nd Gen Echo Plus, tiesiogiai susiekite su ZigBee išmaniuoju jungikliu balsu, tiesiog pasakykite: „Alexa, surask įrenginį“ ir pamatysite. Be to, norint suaktyvinti arba išjungti su Zigbee išmaniuoju jungikliu prijungtus prietaisus, galima naudoti daugiau įjungimo sąlygų, pvz., tvarkaraštį, įrenginį, vietą ir signalizaciją.

sonoff zbmini-L

ZBMINI-L versija yra gaminio relės versija, kuriai nereikia nulinio laido, ji veikia tik su faziniu (įtampos) laidu.

ZBMINI-L relė turi būti sumontuota už sieninio jungiklio, o min. valdomos lempos galia turi būti min. 3 W, tačiau nereikia mirgėjimo apsaugos modulio.

Jungiklio relę galima valdyti nuotoliniu būdu naudojant „SmartThings“ programą, jei ji prijungta prie „Aeotec SmartThings“ šakotuvo, arba naudojant „eWeLink“ programą, jei relė prijungta prie „Sonoff Zigbee Bridge“.

sonoff zbmini-L sonoff zbmini-L sonoff zbmini-L sonoff zbmini-L sonoff zbmini-L

Savybės / Specifikacija

Svoris 46 g
Išmatavimai 54 × 45 × 24 mm
Gamintojas

Sonoff

Automatizavimo segmentas

Valdikliai

Kanalai

Komunikacija

ZigBee

Programėlės

, , , ,

Pirkėjų atsiliepimai