SONOFF ZBBridge-P Zigbee centralė PRO versija

Produkto kodas: 6920075777123

21.32  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

49 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Liepos 16 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Liepos 16 d.
Atsiimkite parduotuvėje Pirmadienį, Liepos 15 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

SONOFF ZBBridge-P

SONOFF Zigbee Bridge Pro yra atnaujinta Zigbee centralė, leidžiantis valdyti iki 128 antrinių įrenginių, turinčių didesnę talpą ir stabilumą, o prijungiami įrenginiai gali veikti kaip Zigbee maršrutizatoriai, siekiant išplėsti tinklo diapazoną.

„SONOFF Zigbee Bridge Pro“ naujai pridėtos funkcijos, tokios kaip išmaniųjų namų apsauga, vietinė išmanioji scena ir lengvas įjungimas ir išjungimas. Galite tinkinti 3 režimus, nustatydami skirtingus apsaugos įtaisus. Vietinė išmanioji scena visada veikia gerai, net jei Wi-Fi yra atjungtas. Integruotas didelio tikslumo vietinis RTC, trumpas maitinimo nutraukimas neturės įtakos laiko sinchronizavimui. Laiko grafikas gali grąžinti darbą, kai maitinimas bus atstatytas. Atminkite, kad vietinė scena skirta tik „Zigbee“ įrenginiams.

SONOFF ZBMINI-L išmanusis jungiklis, S26R2ZB išmanusis kištukas, SONOFF Zigbee belaidis jungiklis ir jutikliai, tokie kaip temperatūros ir drėgmės jutiklis-SNZB-02, judesio jutiklis-SNZB-03 ir belaidis durų / langų jutiklis-SNZB-04 gali būti prijungti prie „Zigbee Bridge Pro“ suteiks daugiau galimybių kurti įvairius scenos ryšius. Jis taip pat gali nurodyti „Alexa“, „Google Assistant“ ir „SmartThings“ valdyti jūsų namus balsu.

    

Sonoff specifikacija

Automatizavimo segmentas

Automatizavimo centralės

Gamintojas

Sonoff

Energijos šaltinis

Tinklas

DC maitinimas

5V

Komunikacija

WifiZigBee

Spalva

Balta

Galima pridėti prietaisų

iki 128

Programėlė Sonoff produktams

eWeLink yra programų platforma, palaikanti įvairių išmaniųjų įrenginių, įskaitant Sonoff, prekės ženklus. Be to, eWeLink dirba kartu su IFTTT, tarnaudama kaip pagrindinis namų valdymo centras.

Savybės / Specifikacija

Svoris 35 g
Išmatavimai 62 × 62 × 20 mm
Gamintojas

Sonoff

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Automatizavimo centralės

Komunikacija

Wifi, ZigBee

Pirkėjų atsiliepimai