Sonoff T2EU1C-RF 433MHz belaidis liečiamas sieninis 1 mygtuko jungiklis

Produkto kodas: M0802030009

6.46  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

29 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Liepos 23 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Liepos 23 d.
Atsiimkite parduotuvėje Pirmadienį, Liepos 22 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Namuose norite įdėti šviesos jungiklį, bet nėra elektos laido? Arba tamsaus koridoriaus gale esantis šviesos jungiklis yra nepasiekiamas valdymui naktį? Jei taip, šis jungiklis kaip tik Jums.

433MHz belaidis priklijuojamas sieninis jungiklis yra valdomas bangomis, jo nes valdyti programėle, bet jis galės valdyki kitas Sonoff išmaniasas reles.

Sieninis priklijuojams jungiklis 1, 2 ar 3 mygtukų veikia kaip ir kiti įprasti šviesos jungikliai, tačiau suteikia galimybę valdyti lemputes per atstumą ir nereikia prijungti laidų prie šio jungiklio, tiesiog priklijuokite ar pritvirtinkite patogioje vietoje, kad galėtumėte naudoti.

Su SONOFF T2EU-RF jungikliu galite valdyti kelias šviesas, ir kelis SONOFF nuotolinio valdymo pultus, skirtus valdyti šviesą. Be to, nuotolinio valdymo pultą galima naudoti jungiant su sieniniu jungikliu SONOFF T1,T2 ar T3 jungikliu, kad būtų galima valdyti švieą iš kelių vietų. Jis taip pat naudojamas RFR2, RFR3, 4CHPROR3 ir SlampherR2, kuris suteikia dar vieną valdymo būdą, išskyrus programėlę nuotolinio valdymo pultą ir valdymą balsu.

Foninis mygtuko apšvietimas ant jutiklinio šviečia, kad galėtumėte aiškiai valdyti apšvietimą naktį. Šviesos ryškumas dieną ir naktį skiriasi. Galima pasirinkti tris naudojimo būdus: priklijuojamas, prisukamas ir stalinis.

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Sonoff

Automatizavimo segmentas

Apšvietimas

Komunikacija

RF433

Pirkėjų atsiliepimai