Sonoff NSPanel PRO Zigbee eWeLink-Remote Bluetooth centralė

Produkto kodas: SON-KIE-NSPPROB

94.82  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 2 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 2 vnt.

50 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) RYTOJ, Balandžio 09 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) RYTOJ, Balandžio 09 d.
Atsiimkite parduotuvėje ŠIANDIEN, Balandžio 08 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Sonoff NSPanel PRO

Sonoff NSPanel Pro, išleistas 2023 m. pirmąjį ketvirtį, yra išmaniųjų namų valdymo pultas su jutikliniu ekranu su integruotu Zigbee + Bluetooth išmaniųjų namų šakotuvu, viskas viename. Su jo galima valdyti apšvietimą, jungiklius, šildytuvus, rozetes ir kištukus, beveik visus eWeLink išmaniuosius įrenginius. Todėl NSPanel Pro yra ne tik mini sieninis jutiklinis planšetinis kompiuteris, bet ir Zigbee 3.0 centralė. Iš v1.5.6 programinės aparatinės įrangos versijos taip pat atsirado „Bluetooth“ („eWeLink-Remote“) centralės funkcija.

NSPanel Pro galima įsigyti su pilku ir baltu rėmeliu (jeigu reikalinga su baltu remeliu parašykite komentare). Pagrindinės „Sonoff NSPanel Pro“ savybės:

Valdymo skydelis, skirtas valdyti „Wi-Fi eWeLink“ įrenginius

Savo „Wi-Fi“ išmaniųjų namų įrenginius (suderinamus su programėle „eWeLink“) galite valdyti NSPanel PRO valdymo skydelyje iš ne daugiau kaip 3 savo NSPanel Pro ekranų: galite matyti įjungimo / išjungimo būseną, taip pat juos įjungti / išjungti naudodami NSPanel Pro arba pamatyti eWeLink jutiklių duomenis ir būseną.

Valdymo skydelis rankinėms eWeLink scenoms

Taip pat galite nustatyti ekraną su mėgstamomis eWeLink (rankiniu būdu paleidžiamomis) scenomis, kurios taip pat naudojamos grupiniam kelių įrenginių valdymui. Vienu NSPanel PRO palietimu galite pradėti norimą sceną. Pavyzdžiui, galite sukurti scenas „Atvykau namo“ ir „Išėjau iš namų“, kad išjungtumėte šviesą arba išjungtumėte arba įgalintumėte tam tikras scenas.

Zigbee centralė

NSPanel PRO taip pat turi su eWeLink platforma suderinamą Zigbee centralę, suderinamą su visais Zigbee 3.0 standarto eWeLink suderinamais jutikliais, šviesos jungikliais, relėmis ir lizdais. „Zigbee“ įrenginių susiejimas su „NSPanel Pro“ gali būti paleistas naudojant „NSPanel“ jutiklinę sąsają arba „eWeLink“ programėlę, kaip įprasta. Jis suderinamas ne tik su kitų gamintojų eWeLink Zigbee įrenginiais ir standartiniais Zigbee 3.0 įrenginiais (tokio tipo palaikoma programėlėje eWeLink), bet ir su Philips Hue Zigbee lemputėmis bei IKEA Zigbee lemputėmis.

Kaip ir Sonoff Zigbee Bridge Pro, Zigbee tiltas taip pat palaiko tris saugos režimus: HOME, AWAY, SLEEP. Aktyvų režimą galima nustatyti tiek programėlėje eWeLink (telefone), tiek NSPanel Pro jutikliniame ekrane. Galite nustatyti, kurie jutikliai turėtų būti aktyvūs namų / išvykimo / miego režimuose, kai NSPanel PRO garsiakalbis skleidžia vietinį garso signalą. Pavyzdžiui, HOME režimu turėtų signalizuoti tik Zigbee atidarymo jutiklis priekinėse duryse, AWAY režime visi judesio jutikliai, o SLEEP (miego) režimu taip pat turėtų signalizuoti svetainės ir priekinio kambario judesio jutikliai.

Bluetooth centralė

Nuo 1.5.6 versijos programinės aparatinės įrangos prie įrenginio taip pat buvo pridėta eWeLink-Remote (Bluetooth) šakotuvo funkcija, todėl, jei susiejate baterijomis valdomus belaidžius eWeLink-Remote (Bluetooth) jungiklius (pvz., Sonoff R5 jungiklį arba S-MATE modulį) su „NSPanel“ veiks kaip „Bluetooth“ imtuvas ir šakotuvas, leisdamas valdyti kitus „WiFi eWeLink“ įrenginius per debesį.

Rodyti kameros vaizdo kanalą

Galite pridėti su „eWeLink“ programa suderinamų fotoaparatų prie „NSPanel Pro“, kad būtų rodomas tiesioginis vaizdo įrašas „NSPanel PRO“ LCD ekrane. Jis taip pat suderinamas su mobiliajame telefone veikiančia programėle „eWeLink Camera“, bet taip pat su RTSP protokolu suderinamas ir „pasidaryk pats“ (ESP32-CAM) kameras galima pridėti prie „NSPanel Pro“ sąsajos. (RTSP kameros ir ESP30-CAM kameros bus rodomos tik NSPanel ekrane, o ne programėlėje eWeLink.)

Taigi NSPanel Pro, sumontuotas salėje prie įėjimo, gali būti naudojamas kaip „vaizdo telefonas“, kaip matote NSPanel Pro ekrane, kas stovi prie vartų ar priešais lauko duris. Arba galite jį naudoti norėdami pamatyti, kokia situacija yra tam tikrame namo kambaryje ar sode.

Jei naudojate eWeLink kameras, kurios palaiko dvipusį garsą, taip pat galite girdėti aplink kamerą sklindančius balsus ir kalbėti per kameros garsiakalbį.

domofonas: skambučiai tarp „eWeLink“ programos ir „NSPanel Pro“ arba tarp dviejų „NSPanel Pro“

Intercom balso skambutį galima atlikti tarp kelių skirtinguose namo kambariuose įdiegtų NSPanel Pro arba galite skambinti bet kuriam NSPanel Pro naudodami telefone ar planšetiniame kompiuteryje veikiančią programėlę eWeLink.

Energijos skydelis

Jei eWeLink įrenginiai aprūpinti vartojimo matavimo funkcija, prietaisų išmatuotas suvartojimas taip pat gali būti stebimas NSPanel Pro ekrane.

Termostato funkcija

eWeLink programėlėje taip pat galite sukurti (dar daugiau) debesyje pagrįstų termostato tipo nustatymų. Norėdami tai padaryti, tereikia nurodyti, kuriuos temperatūros jutiklio duomenis norime naudoti (pvz., Sonoff arba SmartWise belaidį Zigbee termometrą), turime nurodyti, kurią eWeLink jungiklio relę (arba jungiklį) norime su juo prijungti, ir galime jau nustatytas automatiniam arba rankiniam valdymo perjungimui. Galite pasirinkti šildymo ir vėsinimo režimus. (Įjungimui/išjungimui galima nurodyti histerezę nuo 1 iki 5 laipsnių.)

interneto naršyklė

„eWeLink“ programėlėje galite nustatyti savavališkus žiniatinklio adresus, kuriuos vienu palietimu galima atidaryti pagrindiniame „NSPanel Pro“ 480×480 px, 3,95 colio ekrane.

Suderinamumas, tolesni atnaujinimai

NSPanel Pro yra su Home Assistant suderinamas įrenginys. 2023 m. ketvirtąjį ketvirtį atnaujinus programinę-aparatinę įrangą, ji taip pat bus suderinama su „Matter“.

Sonoff specifikacija

Automatizavimo segmentas

Automatizavimo centralės

Gamintojas

Sonoff

Programėlės

Amazon AlexaEwelinkGoogle AssistantHome Assistant

Komunikacija

BluetoothWifiZigBee

Energijos šaltinis

Tinklas

AC maitinimas

110-230V

Matmenys

86x86x39.5mm

Darbinė temperatūra

0 ℃ ~ 40 ℃

Spalva

Tamsiai pilka

Korpusas

PC V0

Palaikomos integracijos

RTSP protokolas kameroms, Home Assistant, „Philips Hue“, „Yeelight“, IKEA lemputės, „Mater“ (2023 m.)

El.sanaudos

max 5W

Atmintis

2GB DDR3 RAM, 8GB eMMC 5.1 ROM

Ekranas

jutiklinis skystųjų kristalų ekranas 3,95 colio (talpinis ekranas), 480 x 480 pikselių

Bluetooth

eWeLink-Remote hub from firmware v1.4

Programėlės produktams

eWeLink yra programų platforma, palaikanti įvairių išmaniųjų įrenginių, įskaitant Sonoff, prekės ženklus. Be to, eWeLink dirba kartu su IFTTT, tarnaudama kaip pagrindinis namų valdymo centras.

Savybės / Specifikacija

Svoris 400 g
Gamintojas

Sonoff

Spalva

Tamsiai pilka

Automatizavimo segmentas

Automatizavimo centralės

Komunikacija

Wifi, ZigBee, Bluetooth

Programėlės

, , ,

Pirkėjų atsiliepimai