Smart thermostat Avatto WT410-16A-B electric heating 16A WiFi
Produkto kodas: WT410-16A-B
22,99 vnt su PVM
Likutis tiekėjo sandėlyje: > 10 vnt.
9 People watching this product now!
Pristatymas / atsiėmimas
Kurjerio pristatymasPlanuojama: Penktadienį, Gegužės 22 d.
Atsiimkite paštomatePlanuojama: Penktadienį, Gegužės 22 d.
Atsiimkite parduotuvėjePlanuojama: Ketvirtadienį, Gegužės 21 d.
siuntu tarnybos
  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.
Mokėjimo būdai:
Aprašymas
Avatto WT410-16A-B Smart Thermostat for Electric Heating 16A WiFi
Manage the temperature in your home in a modern way. The Avatto WT410-16A-B Smart Thermostat is designed for controlling electric heating with a maximum load of 16A. With Wi-Fi connectivity, you can remotely control the temperature through an app. The product also works with popular voice assistants and allows you to create schedules and integrate with other smart devices. Choose innovative solutions and save on electricity bills while enjoying comfort and warmth!
Avatto/WT410-16A-B/4
Create the Perfect Conditions
Avatto/WT410-16A-B/6
Precision for Comfort and Savings
Avatto/WT410-16A-B/2
Effortless Mode Change
Avatto/WT410-16A-B/3
Control from Anywhere
Avatto/WT410-16A-B/1
Perfect Choice for Families
Avatto/WT410-16A-B/5
Create a Smart Home
Avatto/WT410-16A-B/8
Included in the Package:
  • Avatto WT410-16A-B Smart Thermostat
  • Screws x2
  • External Sensor (3m)
  • Instruction Manual
ManufacturerAvatto
ModelWT410-16A-B
AppSmart Life/Tuya Smart
Voice ControlAmazon Alexa, Google Home, Yandex Alice, etc.
Temperature SensorNTC
Temperature Measurement Accuracy±1 ℃
Display ScreenLED
Operating Temperaturefrom -5°C to 50°C
Self-Consumption<1W
Temperature Setting Rangefrom 15°C to 95°C
Temperature Setting Accuracy0.5°C
Temperature Calibration Rangefrom -9.9°C to 9.9°C
Room Temperature Detection Accuracy0.1°C
Temperature Hysteresis Rangefrom 0.5°C to 10°C
Load Current16 A
VoltageAC 100-240V 50/60Hz
Dimensions86 x 86 x 14 mm (front part) + 26 mm (back part)