Moes EU16M išmanusis 16A Wifi elektros kištukas su sąnaudų matavimu Smart life, Tuya

Produkto kodas: WP-X-EU16M-WH-MS

17.99  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 6 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 6 vnt.

14 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) RYTOJ, Gruodžio 02 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) RYTOJ, Gruodžio 02 d.
Atsiimkite parduotuvėje ŠIANDIEN, Gruodžio 01 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Moes EU16M išmanusis 16A elektros kištukas

Moes Wifi kištukas gali būti valdomas balsu, galėsite prijungti jį prie „Amazon Alexa“ („Amazon echo/dot/tap“) arba „Google Assistant“, kad valdytumėte balsu.

Wi-Fi nuotolinio valdymo pultas: išmaniajame telefone galite naudoti „Smart Life“ APP, kad galėtumėte belaidžiu būdu valdyti išmanųjį lizdą naudodami Wi-Fi Nereikalingas Hub

Laiko nustatymo funkcija: visiškai valdykite savo namų ar biuro prietaisus dėl tvarkaraščio, kuris leis jums suplanuoti tikslų laiką, kada automatiškai įjungti / išjungti šviesas ir prietaisus.

Bendrinti įrenginį: Šis išmanusis lizdas gali turėti kelias valdymo svetaines, kuriomis dalijasi skirtingi šeimos nariai. Vienas mobilusis telefonas taip pat gali valdyti daug lizdų.

Pridėkite daugiau funkcijų naudodami IFTTT: „Jei tai, vadinasi, tai“ yra nemokama žiniatinklio paslauga, leidžianti atlikti nuostabius darbus naudojant išmanųjį lizdą, įjungti lempas, ventiliatorius ar kitą elektroniką prieš grįžtant namo arba išjungiant, kai išvykstate. , su IFTTT.

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Moes

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Elektros apskaita, Valdikliai

Kanalai

Komunikacija

Wifi

Programėlės

, , ,

Pirkėjų atsiliepimai