Moes EU16M išmanusis 16A Wifi elektros kištukas su sąnaudų matavimu Smart life, Tuya

Produkto kodas: WP-X-EU16M-WH-MS

13.02  su PVM

Neturime

Neturime

16 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Atsiprašome, šios prekės šiuo metu neturime. Rekomenduojame rinktis iš: Kategorijos: , , .

siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Moes EU16M išmanusis 16A elektros kištukas

Moes Wifi kištukas gali būti valdomas balsu, galėsite prijungti jį prie „Amazon Alexa“ („Amazon echo/dot/tap“) arba „Google Assistant“, kad valdytumėte balsu.

Wi-Fi nuotolinio valdymo pultas: išmaniajame telefone galite naudoti „Smart Life“ APP, kad galėtumėte belaidžiu būdu valdyti išmanųjį lizdą naudodami Wi-Fi Nereikalingas Hub

Laiko nustatymo funkcija: visiškai valdykite savo namų ar biuro prietaisus dėl tvarkaraščio, kuris leis jums suplanuoti tikslų laiką, kada automatiškai įjungti / išjungti šviesas ir prietaisus.

Bendrinti įrenginį: Šis išmanusis lizdas gali turėti kelias valdymo svetaines, kuriomis dalijasi skirtingi šeimos nariai. Vienas mobilusis telefonas taip pat gali valdyti daug lizdų.

Pridėkite daugiau funkcijų naudodami IFTTT: „Jei tai, vadinasi, tai“ yra nemokama žiniatinklio paslauga, leidžianti atlikti nuostabius darbus naudojant išmanųjį lizdą, įjungti lempas, ventiliatorius ar kitą elektroniką prieš grįžtant namo arba išjungiant, kai išvykstate. , su IFTTT.

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Moes

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Elektros apskaita, Valdikliai

Kanalai

Komunikacija

Wifi

Programėlės

, , ,

Pirkėjų atsiliepimai