Hubitat Elevation Model C-8 išmanioji namų centralė serveris

Produkto kodas: HUBITAT-E-C8

213.15  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 2 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 2 vnt.

15 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Gegužės 28 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Gegužės 28 d.
Atsiimkite parduotuvėje Pirmadienį, Gegužės 27 d.
* Nemokamas pristatymas perkant šį produktą!
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Hubitat Elevation C-8 išmanių namų serveris

Patobulintos galimybės: naujajame Hubitat Elevation Model C-8 yra belaidis internetas ir atnaujintas Zigbee 3.0 ir Z-Wave 800 radijo imtuvas su išorinėmis antenomis

Patobulintas našumas: naujos išorinės antenos padidina diapazoną ir sumažina RF delsą užtikrina, kad jūsų automatika veiktų sklandžiai ir patikimai. Komplektuojamas su USB-C maitinimo adapteriu ir eterneto laidu. Nemokamas perėjimas iš esamos modelio C-5 arba C-7 sistemos į naują modelį C-8.

Automatika apdorojama vietoje, kad būtų užtikrintas greitis, patikimumas ir privatumas, todėl jūsų namai išlieka išmanūs net tada, kai nutrūksta internetas. Automatizuokite išmaniąsias lemputes, užraktus, jungiklius, išmanųjį namų apšvietimą, reguliatorius, žaliuzes, termostatus, jutiklius, mygtukų valdiklius, išmaniuosius kištukus ir dar daugiau.

Universalus integravimas: suderinamas su daugiau nei 1000 išmaniųjų įrenginių iš daugiau nei 100 prekių ženklų, įskaitant: Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Home, Lutron (reikalingas Lutron Caséta SmartBridge Pro arba RadioRA2), Philips Hue, Ecobee, Sengled, Wiz lemputes, Kasa smart plugs. , GE/Jasco ir daugelis kitų.

Visas sąrašas įrenginių kurie yra suderinami su Hubitat rasite čia:

Stabili automatika: galingas integruotų automatizavimo programų rinkinys, skirtas pagrindinei ir pažangiai namų automatizacijai, nereikalaujant programavimo ar kodavimo įgūdžių. Nemokama „iOS“ ir „Android“ programa mobiliesiems leidžia nuotoliniu būdu valdyti ir stebėti įrenginius.

Patirkite namų automatizavimą taip, kaip turėjo būti
Su Hubitat Elevation jūsų įrenginiai daro tai, ką norite, kada norite. Visas integruotų automatizavimo programų rinkinys suteikia puikių įrankių kuriant paprastą ir pažangią visų jūsų išmaniųjų įrenginių automatizavimą.

Naudodami „Pagrindinių taisyklių“ programą net nauji namų automatikos specialistai gali pradėti naudodami paprastus išskleidžiamuosius meniu įrenginius ir veiksmus pasirinkti. Patyrę vartotojai gali naudoti patikimą Rule Machine programą kurdami taisykles su keliomis sąlygomis, kintamaisiais ir apribojimais. Jūs netgi galite parašyti savo programas, kad galėtumėte juos pritaikyti.

Su Hubitat Elevation jus riboja tik jūsų vaizduotė.

Hubitat specifikacija

Automatizavimo segmentas

Automatizavimo centralės

Gamintojas

Hubitat

Komunikacija

LANWifiZ-WaveZigBee

Spalva

Juoda

Korpusas

Plastikas

Zigbee

ZigBee 3.0

Z-Wave

Z-Wave 800 chip

Programėlės

Amazon AlexaApple Home KitGoogle HomeHubitat

Maitinimo laidas

USB-C

Matmenys

7.5 x 7.5 x 1.7 cm

Pakuotėje

Namų automatikos centralė, USB-C laidas, maitinimo šaltinis, interneto kabelis

Hubitat instrukcijos

Hubitat programėlė

Su Hubitat programėle valdykite savo namus ir apjunkite tukstančius skirtingų galintojų įrenginių.

Taupykite energiją, valdykite ir automatizuokite savo šviesas, šviesos diodus, žaliuzes, žaliuzes, spynas, termostatus, TRV, rozetes, garažo vartus ir vartus. Sukurkite išmaniojo namo signalizacijos sistemą. Naudokite valdymą balsu per „Google Nest“, „Alexa“ ir „Siri“.

Pritaikykite savo namams

Hubitat Elevation suderinamas su daugiau nei 1000 skirtingų įrenginių. Sukurkite visų savo šviesų, spynų, termostatų, žaliuzių, jutiklių, jungiklių ir kt. automatiką.
Dėl automatizavimo be debesų jūsų išmanieji namai veikia greitai ir patikimai, net kai jūsų internetas neveikia.

Savybės / Specifikacija

Svoris 100 g
Gamintojas

Hubitat

Spalva

Juoda

Automatizavimo segmentas

Automatizavimo centralės

Komunikacija

LAN, Wifi, Z-Wave, ZigBee

Programėlės

, , ,

Pirkėjų atsiliepimai